Balibazoo zawieszka Bobas 81978 - Opis produktu

Bobas dla bobasa! Wesoła, materiałowa lalka w kształcie małego chłopczyka to zawieszka, która towarzyszyć może dziecku w dowolnym miejscu, zarówno na spacerze, jak i w domowym zaciszu. Zabawka kryje w sobie wiele niespodzianek. Zdobią ją gryzaki oraz grzechotka, a sam materiał, z którego została wykonana, odznacza się zróżnicowanymi fakturami, które stymulować będą zmysł dotyku dziecka. Praktyczna zawieszka pozwoli przyczepić lalkę w dowolnym miejscu. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • zróżnicowane materiały;
  • gryzak;
  • grzechotka;
  • ruchome elementy przy nóżkach (plastikowe kształty);
  • praktyczna zawieszka do przymocowania w wybranym miejscu;
  • wiek: 0m+


Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81978
Zabawki - Numer handlowy: 88270

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo zawieszka Bobas 81978?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo zawieszka Bobas 81978 możesz kupić za 39.55 zł. Cena Balibazoo zawieszka Bobas 81978 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.55 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo zawieszka Bobas 81978?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo zawieszka Bobas 81978 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo zawieszka Bobas 81978 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo zawieszka Bobas 81978?
Bobas dla bobasa! Wesoła, materiałowa lalka w kształcie małego chłopczyka to zawieszka, która towarzyszyć może dziecku w dowolnym miejscu, zarówno na spacerze, jak i w domowym zaciszu. Zabawka kryje w sobie wiele niespodzianek.
Zabawki - Numer handlowy: 88270Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator