Balibazoo zawieszka Kaczka 82013 - Opis produktu

Kompaktowa zabaweczka, która świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając bobasowi rozrywkę. Kaczuszka uszyta została z materiałów o zróżnicowanych fakturach, przez co stymuluje zmysł dotyku maluszka, wpływając korzystnie na rozwój jego zdolności poznawczych. Kacze skrzydełka zdobią dwie dodatkowe zabawki, gryzak z wypustkami oraz grzechoczące kółeczko, wypełnione kolorowymi kuleczkami. Praktyczny uchwyt umożliwia łatwe przymocowanie zabawki w dowolnym miejscu. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • kompaktowy rozmiar;
  • zróżnicowane materiały;
  • gryzak;
  • grzechotka;
  • praktyczna zawieszka do przymocowania w wybranych miejscu;
  • wiek: 0m+.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 82013
Zabawki - Numer handlowy: 88277

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo zawieszka Kaczka 82013?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo zawieszka Kaczka 82013 możesz kupić za 29.99 zł. Cena Balibazoo zawieszka Kaczka 82013 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo zawieszka Kaczka 82013?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo zawieszka Kaczka 82013 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo zawieszka Kaczka 82013 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo zawieszka Kaczka 82013?
Kompaktowa zabaweczka, która świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji, zapewniając bobasowi rozrywkę. Kaczuszka uszyta została z materiałów o zróżnicowanych fakturach, przez co stymuluje zmysł dotyku maluszka
Zabawki - Numer handlowy: 88277Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator