Zestaw silikonowych łyżeczek do nauki jedzenia 3 szt. kolor różowy - Opis produktu

Wybierz te produkty, których potrzebuje Twoje Dziecko i dopasuj je kolorystycznie, tak jak lubisz.
Zestawy jedzeniowe dostępne są w kolorach inspirowanych najnowszymi trendami, a dodatkowo tak przygotowane, by każda z barw idealnie współgrała z pozostałymi. Możesz zatem dowolnie łączyć wszystkie elementy potrzebne do przyrządzenia bezpiecznego posiłku dla dziecka, tworząc swoją własną niepowtarzalną kolekcję. Dzięki naszej serii karmienie dziecka staje się nie tylko bardzo proste, ale też estetyczne i przyjemne.

TAKE&MATCH Zestaw silikonowych łyżeczek do nauki jedzenia 3 szt.
Zestaw do nauki jedzenia składający się z trzech łyżeczek pozwala dziecku na odkrywanie radość z jedzenia. Każda łyżeczka jest starannie zaprojektowana, w taki sposób, aby uczynić jedzenie dziecka rozwijającym doświadczeniem. W zestawie znajduje się łyżeczka do zupy, łyżeczka z wypustkami do łatwego chwytania makaronu oraz łyżeczka do maczania, idealna do jogurtów czy musów. Niektóre łyżeczki w zestawie posiadają delikatne dziurki, które umożliwiają kontrolowane podawanie pokarmu. Dzięki temu dziecko może uczyć się jedzenia samodzielnie, eksplorując różne kształty i tekstury, co stymuluje jego zmysły i rozwija umiejętności sensoryczne. Natomiast rodzic ma pewność, że jego dziecko nie połyka zbyt dużych ilości na raz. Ten zestaw to nie tylko narzędzie, ale także źródło radości, które umili codzienne posiłki Twojemu dziecku.
Zestaw został wykonany w całości z silikonu spożywczego bez BPA. Dzięki temu dziecko może jeść za pomocą łyżeczek pokarmy ciepłe, zimne i o zróżnicowanej konsystencji. Elastyczny silikon sprawia, że łyżeczki doskonale nadają się do wrażliwych dziąseł małego dziecka. Przeznaczone są dla małych dzieci od 6 miesiąca życia, którym wprowadza się rozszerzoną dietę oraz takich które z powodzeniem uczą się już samodzielnego jedzenia. Zaokrąglone kształty i niewielkie rozmiary ułatwiają małemu dziecku nabieranie i spożywanie pokarmu.
Do łyżeczek można dobrać inny produkt z serii TAKE&MATCH w tej samej lub współgrającej gamie kolorystycznej.
Cechy:
- lekkie i poręczne,
- różnorodne kształty i przeznaczenia – łyżka do zupy, do musów, do makaronów
- wykonane w 100% z bezpiecznego silikonu spożywczego bez BPA,
- elastyczne, doskonale nadają się do wrażliwych dziąseł dziecka,
- ergonomiczna konstrukcja, wyprofilowana z myślą o najmłodszych: zaokrąglone kształty i niewielkie rozmiary ułatwiają spożywanie pokarmu,
- miękkie końcówki bezpieczne dla delikatnej buzi dziecka,
- rozwijają umiejętności motoryczne dziecka,
- wspierają proces nauki karmienia,
- łatwe do utrzymania w czystości, można je myć w zmywarce,
- sprawdzą się zarówno w domu jak i w plenerze,
- dostępne w 4 kolorach,
- przeznaczone dla dzieci powyżej 6 miesiąca (6m+),
- wymiary 11 x 2 cm,
- waga jednej sztuki: 18 g.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zestaw silikonowych łyżeczek do nauki jedzenia 3 szt. kolor różowy?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zestaw silikonowych łyżeczek do nauki jedzenia 3 szt. kolor różowy możesz kupić za 21.90 zł. Cena Zestaw silikonowych łyżeczek do nauki jedzenia 3 szt. kolor różowy jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 21.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zestaw silikonowych łyżeczek do nauki jedzenia 3 szt. kolor różowy?
Najniższy koszt przesyłki dla Zestaw silikonowych łyżeczek do nauki jedzenia 3 szt. kolor różowy wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zestaw silikonowych łyżeczek do nauki jedzenia 3 szt. kolor różowy jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zestaw silikonowych łyżeczek do nauki jedzenia 3 szt. kolor różowy?
Zestaw do nauki jedzenia składający się z trzech łyżeczek pozwala dziecku na odkrywanie radość z jedzenia. Każda łyżeczka jest starannie zaprojektowana, w taki sposób, aby uczynić jedzenie dziecka rozwijającym doświadczeniem.Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator