Trissa pluszowa 33cm OU - Opis produktu

Trissa ma platynowe włosy z ciemno-różowymi pasemka. Ubrana jest w błyszczącą żółtą bluzeczką z aplikacją turkusowej sowy z przodu oraz wykończeniem rękawków z różowego futerka. Założyła również błyszczące bermudy w kolorze granatowym z brązowym paskiem w centki. Na nogach ma różowe rajstopy oraz fioletowe klapki z jasno żółtym futerkiem.
Ubranka mają różnego rodzaju zapięcia, najczęściej na rzepy. Przebieranie lalek wspomaga rozwój manualny dziecka, a także ćwiczy podstawowe czynności wykonywane przez dziecko przy zakładaniu własnego ubranka. Wymiary: wysokość 33 cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Do lalek dostępne są akcesoria.
Numer katalogowy: 117810

Zabawki - Numer handlowy: 40203

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Trissa pluszowa 33cm OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Trissa pluszowa 33cm OU możesz kupić za 38.00 zł. Cena Trissa pluszowa 33cm OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 38.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Trissa pluszowa 33cm OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Trissa pluszowa 33cm OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Trissa pluszowa 33cm OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Trissa pluszowa 33cm OU?
Trissa ma platynowe włosy z ciemno-różowymi pasemka. Ubrana jest w błyszczącą żółtą bluzeczką z aplikacją turkusowej sowy z przodu oraz wykończeniem rękawków z różowego futerka.
Zabawki - Numer handlowy: 40203Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator