Minis zestaw baletowy OU - Opis produktu

Minis zestaw baletowy to malutka zabawka wykonana z elastycznego tworzywa. Totalnie odlotowe i kolorowe akcesoria do Twojej kolekcji lalek Minis w stylu dopasowanym do całej kolekcji Groovy. Laleczki Nissa i Katrien.

Groovy Girls Minis laleczki kolekcjonerskie. Minis są niezwykłe! Modny design, stylowe ubrania i świetnie odwzorowane szczegóły i detale – to ich atuty. Wykonane z giętkiej gumy, dzięki czemu pozują, tak jak ustawi je mała właścicielka. Dzięki odpowiednim rozmiarom można je zawsze mieć przy sobie. Mogą też zamieszkać w domku dla lalek.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 lat.
W kolekcji znajdują się jeszcze lalki i akcesoria.
Zabawki pakowane są w ładne, kolorowe pudełeczka.
Wymiary pudełka: 23x14x20cm
Wysokość zabawki: 11cm.
Numer katalogowy: 302510

Zabawki - Numer handlowy: 40210

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Minis zestaw baletowy OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Minis zestaw baletowy OU możesz kupić za 55.00 zł. Cena Minis zestaw baletowy OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Minis zestaw baletowy OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Minis zestaw baletowy OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Minis zestaw baletowy OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Minis zestaw baletowy OU?
Minis zestaw baletowy to malutka zabawka wykonana z elastycznego tworzywa. Totalnie odlotowe i kolorowe akcesoria do Twojej kolekcji lalek Minis w stylu dopasowanym do całej kolekcji Groovy.
Zabawki - Numer handlowy: 40210Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator