Pas ciążowy BabyBelt Sunrise Anita 1703

Oszczędzasz

-8 %

Promocja

195,00 zł

179,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Pas ciążowy BabyBelt Sunrise Anita 1703 - Opis produktu

BabyBelt? to pas podtrzymujący brzuszek przyszłej Mamy. Noszenie BabyBelt podczas ciąży wspomaga szybszy powrót brzuszka do poprzedniej formy. Wykonany z miękkiej, oddychającej mikrofazy. Wszyty pas, podtrzymujący brzuszek, zgodnie z techniką wsparcia firmy Anita. Wszyty rzep, gwarantujący bezstopniową regulację. Łatwo się zakłada i zdejmuje. BabyBelt Sunrise to jeszcze lepsze przyleganie w czasie siedzenia dzięki elastycznym wstawkom w pasie podtrzymującym. Wyjątkowo wygodny podczas siedzenia! BabyBelt Sunrise posiada dekoracyjne prążki na pasie. Średnia funkcja.

Brzuszek Obserwacja rosnącego brzuszka jest bardzo ważnym elementem przeżywania ciąży i budowania więzi z dzieckiem. Mamy z radością patrzą jak ich brzuszki zmieniają się i rosną. Kobieta podczas ciąży przybiera na wadze przecietnie od 10 do 14 kilogramów, ale są i takie Mamy, które mogą nawet ważyć o 30 kg więcej. Cięższy brzuch ciągnie w dół i do przodu, co prowadzi do nadwyrężenia i bólu w krzyżu. Wielu kobietom w takich przypadkach pomaga bielizna wspierająca firmy Anita. Pas podtrzymujący ma za zadanie przynieść ulgę plecom i podtrzymanie ciężaru brzuszka. Ważną zaletą bielizny wspierającej podczas ciąży jest również fakt, iż pozwala ona łatwiej wrócić do poprzednich kształtów. Jej skuteczność została przetestowana i potwierdzona przez uniwersytecką Klinikę we Frankfurcie nad Menem.

Zasady działania systemu wsparcia firmy Anita:
 • skuteczna pomoc w bólach pleców i kręgosłupa,
 • "rosnący" materiał z funkcją wsparcia pleców i części brzusznej,
 • łatwość zakładania i zdejmowania,
 • perfekcyjnie układa się przy staniu, siedzeniu i leżeniu,
 • system wsparcia przetestowany klinicznie.
Test kliniczny firmy Anita - sysytem wsparcia (Klinika uniwersytecka we Frankfurcie nad Menem):
 • 100% przebadanych kobiet w ciąży uskarża się na bóle pleców,
 • 96% na uciskanie i napięcie w okolicy brzucha i miednicy,
 • 60% na ciągnący ból w okolicach miednicy.
Poprzez noszenie pasu BabyBelt (zgodnie z techniką wsparcia firmy Anita) zmniejsza się:
 • u 82% ból pleców,
 • u 93% uciskanie i napięcie w okolicy brzucha oraz miednicy oraz
 • u 93% ciągnący ból w okolicach miednicy.

Pas BabyBelt Sunrise występuje w kolorach: biały, flamingo.
Skład:70% poliamid, 30% elastan.
Lycra- wysokojakościowe włókno z elastanu firmy Invista. Lycra zapewnia odzieży trwałą elastyczność, optymalne dopasowanie i idealne przyleganie. Mikrofaza- nowoczesne włókna oraz nici z poliestru i poliamidu. Jedno włókno mikrofazy jest delikatniejsze od najbardziej delikatnego włókna jedwabiu. Materiały z mikrofazy są niezwykle miękkie, przytulne dla skóry, lekkie jak piórko, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałe i "oddychające", gwarantuje najwyższy komfort noszenia.
Posiada certyfikat "Textiles Vertrauen - Schadstoffprufung nach Oko-Tex-Standard 100" /kontrola na obecność substancji szkodliwych zgodnie ze standardem Oko-Tex 100/ nadawany produktom, których wartość pH odpowiada naturalnegmu pH naszej skóry.


Bielizna ciążowa - Numer handlowy: 15377/ 15380

Opinie klientów

 • Ocena:

  Ocena 5

  Dodano: 13-05-2013

  super

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator