Biustonosz dla mamy Anita 5043 Sunrise

Oszczędzasz

-10 %

Promocja

199,00 zł

179,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Biustonosz dla mamy Anita 5043 Sunrise - Opis produktu

Biustonosz dla mamy karmiącej miękki bez fiszbin wykonany z ekskluzywnej, prążkowanej tkaniny zapewniającej idealne podtrzymanie. Miseczki uformowane bezszwowo dla szczególnie wrażliwego biustu z systemem KwikKlip ułatwiającym rozpięcie i zamknięcie miseczki jedną ręką.Wygodne karmienie zapewnia specjalna konstrukcja wewnętrzna oraz szczególnie szerokie otwarcie. Konstrukcja miseczek zapewnia biustowi podtrzymanie. Elastyczne, szerokie i miękko podszyte ramiączka odciążają ramiona i kark. Ramiączka regulowane połączone z podporami biustu, aby przy rozpinaniu nie zsuwały się z ramion. Elastyczna tylna część z 4-stopniową regulacją zapięcia.

Zapięcie KwikKlip- opatentowany system KwikKlip umożliwia tylko jedną ręką bardzo łatwe rozpięcie i zapięcie biustonosza do karmienia. Mama trzymając maluszka na jednej ręce, drugą może przygotować, zmienić pierś do karmienia. Int.Patent DE 4416799.7 EP 0681790 USP 5,624,296.

Dlaczego biustonosze do karmienia?
Według najnowszych badań medycznych i psychologicznych karmienie piersią ma nie tylko pozytywny wpływ na fizyczny rozwój, lecz także na inteligencje niemowlęcia.

 

  • mleko matki chroni niemowlę przed zakażeniami i alergiami,
  • przez bliski kontakt z ciałem podczas karmienia niemowlę czuje się bezpiecznie,
  • karmienie wpływa pozytywnie na rozwój niemowlęcia, ponieważ ssanie piersi stymuluje mięśnie i nerwy,
  • dla matki karmienie piersią daje ochronę przed zakażeniami i zmniejsza niebezpieczeństwo krwawienia po porodzie,
  • hormony wydzielane podczas karmienia przyspieszają obkurczanie się macicy.
Po to, by w czasie karmienia cięższa pierś pozostawała w formie i miała wsparcie, potrzebuje ona funkcjonalnego, starannie przygotowanego biustonosza do karmienia.

Od kiedy powinien być noszony biustonosz do karmienia?
Biustonosze tego typu powinny być kupowane nie wcześniej niż w 8 miesiącu ciąży, ponieważ piersi już wtedy raczej nie powiększają się. Sugerujemy by od tego momentu kupować biustonosze do karmienia z miseczką większą o rozmiar od obecnie noszonego. Warto wtedy dokładnie jeszcze raz sprawdzić swój rozmiar.

Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
Kolor: biały, flamingo.
Posiada certyfikat "Textiles Vertrauen - Schadstoffprufung nach Oko-Tex-Standard 100" /kontrola na obecność substancji szkodliwych zgodnie ze standardem Oko-Tex 100/ nadawany produktom, których wartość pH odpowiada naturalnegmu pH naszej skóry.

Bielizna ciążowa - Numer handlowy: 15381

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Biustonosz dla mamy Anita 5043 Sunrise?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Biustonosz dla mamy Anita 5043 Sunrise możesz kupić za 179.00 zł. Cena Biustonosz dla mamy Anita 5043 Sunrise jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 179.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Biustonosz dla mamy Anita 5043 Sunrise?
Najniższy koszt przesyłki dla Biustonosz dla mamy Anita 5043 Sunrise wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Biustonosz dla mamy Anita 5043 Sunrise jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Biustonosz dla mamy Anita 5043 Sunrise?
Biustonosz dla mamy karmiącej miękki bez fiszbin wykonany z ekskluzywnej, prążkowanej tkaniny zapewniającej idealne podtrzymanie.
Bielizna ciążowa - Numer handlowy: 15381Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator