Biustonosz ciążowy Anita 5167

Oszczędzasz

-29 %

Promocja

139,00 zł

99,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Biustonosz ciążowy Anita 5167 - Opis produktu

Biustonosz ciążowy wykonany z oddychającej mikrofazy, karczek i boki z elastycznej koronki żakardowej. Miseczki elastyczne, uformowane bez szwów dla szczególnie wrażliwego biustu, podpory biustu z mikrofazy. Miseczki rosną mniej więcej o jeden rozmiar. Ramiączka elastyczne, regulowane w tylnej części. Zapinany z tyłu na haftki - trójstopniowa regulacja. Średnia funkcja .

Piersi ciężarnej
Piersi zbudowane są z elementów gruczołowych - płatów i przewodów mlecznych, oraz podtrzymującej tkanki łącznej. Tkankę gruczołową chroni i otacza warstwa tkanki tłuszczowej. W okresie ciąży piersi rosną, bo tworzy się tkanka, która będzie magazynować i produkować pokarm - przygotowanie piersi do laktacji. Każda z piersi przybiera na wadze od 300 do 500 gram na skutek, czego ich skóra staje się wrażliwa. Nieodpowiednia ochrona i pielęgnacja biustu kobiety ciężarnej może spowodować zmianę jego kształtu, jak również przeciążenie pleców i ramion.

Dlaczego biustonosz ciążowy?
A oto dlaczego tak zalecamy noszenie biustonoszy ciążowych:
  • są elastyczne i "rosną" z powiększającymi się piersiami kobiety
  • stanowią dodatkowe podparcie dla biustu
  • zapobiegają skutecznie występowaniu rozstępów skórnych i opadaniu piersi, które często towarzyszy w czasie ciąży
  • wysokiej jakości i wyszukane tkaniny dbają o komfort noszenia
  • szersze ramiączka zapewniają odciążenie ramion i pleców.


Od kiedy należy zacząć nosić biustonosz ciążowy?
Kiedy noszone biustonosze przestają pasować, najpóźniej jednak od 4 miesiąca ciąży.

Dopasowanie biustonosza ciążowego
Przy doborze biustonosza ciążowego należy zwrócić uwagę, aby leżał on dobrze przy zapięciu na ostatnią haftkę. Cała pierś powinna znajdować się w miseczce. W czasie ciąży rozmiar biustu może się powiększać, miseczki biustonosza rosną razem z nim. Dobrze dopasowany biustonosz powinien służyć kobiecie do końca ciąży.

Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
Kolor: biały.
Posiada certyfikat "Textiles Vertrauen - Schadstoffprufung nach Oko-Tex-Standard 100" /kontrola na obecność substancji szkodliwych zgodnie ze standardem Oko-Tex 100/ nadawany produktom, których wartość pH odpowiada naturalnegmu pH naszej skóry. Zakończono produkcję.
Bielizna ciążowa - Numer handlowy: 15016

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Biustonosz ciążowy Anita 5167?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Biustonosz ciążowy Anita 5167 możesz kupić za 99.00 zł. Cena Biustonosz ciążowy Anita 5167 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Biustonosz ciążowy Anita 5167?
Najniższy koszt przesyłki dla Biustonosz ciążowy Anita 5167 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Biustonosz ciążowy Anita 5167 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Biustonosz ciążowy Anita 5167?
Biustonosz ciążowy wykonany z oddychającej mikrofazy, karczek i boki z elastycznej koronki żakardowej. Miseczki elastyczne, uformowane bez szwów dla szczególnie wrażliwego biustu, podpory biustu z mikrofazy. Miseczki rosną mniej więcej o jeden rozmiar
Bielizna ciążowa - Numer handlowy: 15016Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator