Lokomotywa jeżdżąca Koko LC58002 OU - Opis produktu

Seria zabawek Motorised. Lokomotywa Koko, samodzielnie jeżdżąca z efektami dźwiękowymi, na baterie, bohater znanego wszystkim maluchom serialu Chuggington (w Polsce: Stacyjkowo). Koko, zielona lokomotywa, zawsze pełen entuzjazmu i energii, działa szybko, nie zawsze uważnie.

Chuggington to serial animowany dla dzieci stworzony w 2008 roku przez brytyjskie studio Ludorum. W Polsce znany wszystkim maluchom pod nazwą Stacyjkowo. Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku. Główni bohaterowie, czyli trzy małe lokomotywy: Wilson, Koko i Brewster, wspólnie przeżywają przygody, uczą się odpowiedzialności i poznają znaczenie przyjaźni.

Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu, każdy element został precyzyjnie odtworzony. Zabawki wykonane z wysokiej jakości plastiku. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i pojazdów.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach. Gumowe kółeczka na jednej z osi. Swobodnie obracające się koła podczas popychania. 5 realistycznych dźwięków.

Długość produktu ok.11cm.
Produkt nie zawiera baterii.
Zabawka może zawierać baterie testowe o niskiej pojemności. Do poprawnego działania wymagane jest zainstalowanie nowych, w pełni sprawnych baterii 1szt. LR14/C - napęd i 2szt. baterii pastylkowych - dźwięki.
Zabawka dla dzieci od lat 3.
Numer katalogowy: LC58002
Zabawki - Numer handlowy: 73802Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Lokomotywa jeżdżąca Koko LC58002 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Lokomotywa jeżdżąca Koko LC58002 OU możesz kupić za 49.00 zł. Cena Lokomotywa jeżdżąca Koko LC58002 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Lokomotywa jeżdżąca Koko LC58002 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Lokomotywa jeżdżąca Koko LC58002 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Lokomotywa jeżdżąca Koko LC58002 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Lokomotywa jeżdżąca Koko LC58002 OU?
Lokomotywa Koko jeżdżąca, bohater znanego wszystkim maluchom serialu Stacyjkowo (Chuggington). Koko, zielona lokomotywa, zawsze pełen entuzjazmu i energii, działa szybko, nie zawsze uważnie.
Zabawki - Numer handlowy: 73801Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Kocham Koko

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator