Myjnia LC58304 OU - Opis produktu

Seria zabawek Motorised. Myjnia z serii Motorised ze znanego wszystkim maluchom serialu Chuggington (w Polsce: Stacyjkowo). Myjnia wyposażona w 5 różnych dźwięków i odpowiadające im kolorowe światełka, uruchamiane za pomocą przycisków i pokrętła.

Chuggington to serial animowany dla dzieci stworzony w 2008 roku przez brytyjskie studio Ludorum. W Polsce znany wszystkim maluchom pod nazwą Stacyjkowo. Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku. Główni bohaterowie, czyli trzy małe lokomotywy: Wilson, Koko i Brewster, wspólnie przeżywają przygody, uczą się odpowiedzialności i poznają znaczenie przyjaźni.

Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu, każdy element został precyzyjnie odtworzony. Zabawki wykonane z wysokiej jakości plastiku. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i pojazdów.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach.

Wymiary: ok. 20x12x15cm
Zabawka dla dzieci od lat 3.
Numer katalogowy: LC58304
Zabawki - Numer handlowy: 738304

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Myjnia LC58304 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Myjnia LC58304 OU możesz kupić za 39.00 zł. Cena Myjnia LC58304 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Myjnia LC58304 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Myjnia LC58304 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Myjnia LC58304 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Myjnia LC58304 OU?
Myjnia z serii Motorised ze znanego wszystkim maluchom serialu Stacyjkowo (Chuggington).
Zabawki - Numer handlowy: 738304Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator