Lokomotywa jeżdżąca Iwo z wagonikiem LC58006 OU - Opis produktu

Seria zabawek Motorised. Lokomotywa Iwo, samodzielnie jeżdżąca z efektami dźwiękowymi, na baterie, bohater znanego wszystkim maluchom serialu Chuggington (w Polsce: Stacyjkowo).

Chuggington to serial animowany dla dzieci stworzony w 2008 roku przez brytyjskie studio Ludorum. W Polsce znany wszystkim maluchom pod nazwą Stacyjkowo. Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku. Główni bohaterowie, czyli trzy małe lokomotywy: Wilson, Koko i Brewster, wspólnie przeżywają przygody, uczą się odpowiedzialności i poznają znaczenie przyjaźni.

Produkty wiernie odzwierciedlają postacie z filmu, każdy element został precyzyjnie odtworzony. Zabawki wykonane z wysokiej jakości plastiku. Mogą służyć jako samodzielne zabawki lub stanowić element wspaniałej kolekcji kolejek i pojazdów.

Wszystkie lokomotywy i wagony można z łatwością łączyć ze sobą za pomocą specjalnych zacisków. Tylna złączka jest ruchoma, dlatego też można połączyć ze sobą wiele wagoników, a one nadal będą wspaniale poruszać się po krętych torach. Gumowe kółeczka na jednej z osi. Swobodnie obracające się koła podczas popychania. 5 realistycznych dźwięków.

Długość lokomotywy 11cm, wagonika 9cm.
Produkt nie zawiera baterii.
Zabawka może zawierać baterie testowe o niskiej pojemności. Do poprawnego działania wymagane jest zainstalowanie nowych, w pełni sprawnych baterii 1szt. LR14/C - napęd i 2szt. baterii pastylkowych - dźwięki.
Zabawka dla dzieci od lat 3.
Numer katalogowy: LC58006
Zabawki - Numer handlowy: 73806

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Lokomotywa jeżdżąca Iwo z wagonikiem LC58006 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Lokomotywa jeżdżąca Iwo z wagonikiem LC58006 OU możesz kupić za 49.00 zł. Cena Lokomotywa jeżdżąca Iwo z wagonikiem LC58006 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Lokomotywa jeżdżąca Iwo z wagonikiem LC58006 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Lokomotywa jeżdżąca Iwo z wagonikiem LC58006 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Lokomotywa jeżdżąca Iwo z wagonikiem LC58006 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Lokomotywa jeżdżąca Iwo z wagonikiem LC58006 OU?
Lokomotywa Iwo jeżdżąca, bohater znanego wszystkim maluchom serialu Stacyjkowo (Chuggington).
Zabawki - Numer handlowy: 73806Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator