Pelikan do wody 86061 OU - Opis produktu

Żółty pelikan i jego przyjaciele dostarczą dzieciom mnóstwo zabawy i radości podczas odkrywczych kąpieli. Zabawka marki Silverlit z serii "Bath Time Fun" rozwija zdolności motoryczne dziecka i pomaga w nauce ustalania związków przyczynowo-skutkowych.
Zabawkę mocujemy do gładkiej powierzchni płytek lub wanny za pomocą 3 przyssawek.
Dziecko wlewa wodę zieloną rybką do dziurki na głowie pelikana, następnie obserwuje jak pod wpływem ciśnienia wody ptak otwiera swój duży dziób, w którym znajduje się mała kaczuszka. Następnie woda wypływając pod spodem dzioba wprawia w ruch koło łopatkowe, które wiruje dopóki leci woda. Dodatkową atrakcją jest możliwość obracania pokrętła na skrzydełku pelikana. Czynność ta powoduje kręcenie się fioletowych kwiatuszków oraz kołysanie się małej kaczuszki w skorupce.

Zabawka nie wymaga baterii.
Wymiary opakowania: ok. 35,5x28x10,5cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Zabawki - Numer handlowy: 84012

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pelikan do wody 86061 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pelikan do wody 86061 OU możesz kupić za 55.00 zł. Cena Pelikan do wody 86061 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pelikan do wody 86061 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pelikan do wody 86061 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pelikan do wody 86061 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pelikan do wody 86061 OU?
Żółty pelikan i jego przyjaciele dostarczą dzieciom mnóstwo zabawy i radości podczas odkrywczych kąpieli. Zabawka marki Silverlit z serii "Bath Time Fun".
Zabawki - Numer handlowy: 84012Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator