Statek do wody 86101 - Opis produktu

Ciekawa zabawka, która z pewnością zainteresuje dziecko i pozwoli na odkrywanie niespodzianek ukrytych na statku, a także zachęci je do kąpieli.
Zabawkę mocujemy do gładkiej powierzchni płytek lub wanny za pomocą 3 przyssawek.
Kiedy dziecko naleje kubkiem w kształcie rybki wodę do gniazda bocianiego, to pod jej ciśnieniem zacznie kręcić się koło łopatkowe, a spod pokładu nieśmiało wyłoni się malutki miś. Dodatkowo obracając sterem zacznie lekko poruszać się kotwica i duży miś na pokładzie.
Produkt marki Silverlit z serii "Bath Time Fun" rozwija zdolności motoryczne dziecka i pomaga w nauce ustalania związków przyczynowo-skutkowych.

Zabawka nie wymaga baterii.
Wymiary opakowania: ok. 35,5x28x10,5cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Zabawki - Numer handlowy: 84014

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Statek do wody 86101?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Statek do wody 86101 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Statek do wody 86101 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Statek do wody 86101?
Najniższy koszt przesyłki dla Statek do wody 86101 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Statek do wody 86101 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Statek do wody 86101?
Dzięki tej wspaniałej wędce można złowić piękne morskie żyjątka. Zabawka dostarczy dzieciom mnóstwo zabawy i radości podczas odkrywczych kąpieli. Produkt marki Silverlit z serii "Bath Time Fun".
Zabawki - Numer handlowy: 84014Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator