Prześmieszna małpka 95040 OU - Opis produktu


Miękka, pluszowa, słodkamałpka - zawieszka jest bajecznie kolorowa. Może stać się pierwszą przytulanką dla dziecka już od pierwszych chwil życia. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada dużo atrakcyjnych elementów, które z pewnością zaciekawią dziecko:
- po potrząśnięciu słychać delikatny dźwięk dzwoneczka,
- ma szeleszczące uszy oraz cały brzuszek,
- grzechoczące kółeczka do liczenia są również przydatne przy ząbkowaniu,
- odpinany motylek z rzepem,
- długie nogi ze stopami wypełnionymi ziarenkami, stymulujące zmysł dotyku,
- łapki i nóżki można przeciągać, a wtedy dziecko zobaczy jak magicznie się wydłużają (ciągnąc z jedną, druga się chowa),
- uchwyt do zaczepiania do łóżeczka, wózka lub w dowolnym miejscu,
- pobudza zmysły dziecka: słuchu, wzroku i dotyku.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 14cm x 14cm x 22cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 95040

Zabawki - Numer handlowy: 21350

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Prześmieszna małpka 95040 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Prześmieszna małpka 95040 OU możesz kupić za 59.00 zł. Cena Prześmieszna małpka 95040 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Prześmieszna małpka 95040 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Prześmieszna małpka 95040 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Prześmieszna małpka 95040 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Prześmieszna małpka 95040 OU?
Miękki przyjemny plusz, bajecznie kolorowy, delikatny dźwięk dzwoneczka, szeleszczące uszy i brzuszek, grzechoczące kółeczka, motylek z rzepem, długie nogi ze stopami wypełnionymi ziarenkami, uchwyt do zaczepiania do łóżka lub wózka, pobudza zmysł słuchu, wzroku i dotyku.
Zabawki - Numer handlowy: 21350Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator