Pierwsi przyjaciele - Świnka 89725 OU

Oszczędzasz

-19 %

Promocja

21,00 zł

17,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Pierwsi przyjaciele - Świnka 89725 OU - Opis produktu


Sympatyczna, mała świnka z kolekcji pierwsi przyjaciele firmy Tolo. Mieszka na farmie i lubi wskakiwać do dołka z błotkiem. Pozwól dziecku odkryć jej atrakcje oraz ustawiać ją w różnych pozycjach. Użyj wyobraźni i zobacz jak wspaniale można się bawić na farmie lub w innym miejscu w połączeniu z innymi produktami z tej serii.

Wspaniały dodatek do kolekcji!
Posiada ruchome elementy: głowa, nogi i ogonek.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Stoi samodzielnie.
Łatwe do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 7.5cm x 3.5cm x 3.5cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 89725/89901

Zabawki - Numer handlowy: 21306

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Świnka 89725 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Świnka 89725 OU możesz kupić za 17.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Świnka 89725 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Świnka 89725 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Świnka 89725 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Świnka 89725 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Świnka 89725 OU?
Sympatyczna, mała świnka z kolekcji pierwsi przyjaciele firmy Tolo. Mieszka na farmie i lubi wskakiwać do dołka z błotkiem. Pozwól dziecku odkryć jej atrakcje oraz ustawiać ją w różnych pozycjach.
Zabawki - Numer handlowy: 21306Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator