Pierwsi przyjaciele - Tola eskimoska 87401 OU

Oszczędzasz

-20 %

Promocja

25,00 zł

20,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Pierwsi przyjaciele - Tola eskimoska 87401 OU - Opis produktu


Tola eskimoska jest ubrana w fioletowy anorak z białym futerkiem. Dzięki niemu nie zmarznie w lodowej krainie. To świetna postać mająca wpływ na pobudzenie wyobraźni dziecka i zabawę w odgrywanie ról. Łatwa do postawienia w różnych pozycjach.

Wspaniały dodatek do kolekcji!
Tola eskimoska to jedna z głównych postaci w polarnym świecie.
Posiada ruchome elementy: głowa, ręce i nogi oraz piszczek na brzuszku.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Bezpieczna podczas ząbkowania.
Stoi samodzielnie.
Łatwa do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 8cm x 5cm x 11cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 87401/87416

Zabawki - Numer handlowy: 21378

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Tola eskimoska 87401 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Tola eskimoska 87401 OU możesz kupić za 20.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Tola eskimoska 87401 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 20.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Tola eskimoska 87401 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Tola eskimoska 87401 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Tola eskimoska 87401 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Tola eskimoska 87401 OU?
Tola eskimoska jest ubrana w fioletowy anorak z białym futerkiem. Dzięki niemu nie zmarznie w lodowej krainie. To świetna postać mająca wpływ na pobudzenie wyobraźni dziecka i zabawę w odgrywanie ról.
Zabawki - Numer handlowy: 21378Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator