Pierwsi przyjaciele - Quad farma 87391 OU - Opis produktu


Przydatny w każdym gospodarstwie, żeby szybko się przemieścić po trudnym terenie. Quad farma poradzi sobie na każdej trudnej drodze. Jest wytrzymały i trwały. Przeciągnij samochodzik po podłodze do tyłu, a po puszczeniu quad wystartuje. W skład zestawu wchodzi quad i Tolek farmer. Samochodzik ma gumowe koła oraz ruchomą kierownicę. Pasuje do różnych serii.

Jeden z podstawowych elementów do kolekcji!
Quad farma z napędem typu "naciągnij i puść".
Może być również prowadzony rączką dziecka. Ma łatwo toczące się koła.
W zestawie z autem jest jedna postać z serii farma - Tolek.
Tolek farmer posiada ruchome części: głowa, nogi i ręce oraz piszczek na brzuszku.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Stoi samodzielnie.
Łatwe do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zapamiętywanie,
- rozwiązywanie problemów,
- logicznego myślenia,
- rozpoznawania dźwięków.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 17.5cm x 11.18cm x 13.5cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 87391

Zabawki - Numer handlowy: 21228

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Quad farma 87391 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Quad farma 87391 OU możesz kupić za 65.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Quad farma 87391 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Quad farma 87391 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Quad farma 87391 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Quad farma 87391 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Quad farma 87391 OU?
Przydatny w każdym gospodarstwie, żeby szybko się przemieścić po trudnym terenie. Quad farma poradzi sobie na każdej trudnej drodze. Jest wytrzymały i trwały. Przeciągnij samochodzik po podłodze do tyłu, a po puszczeniu quad wystartuje.
Zabawki - Numer handlowy: 21228Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator