Śliniak łapacz okruchów S-668 - Opis produktu

Plastikowa tacka pomaga w utrzymaniu porządku podczas posiłku. Tackę można zdemontować np. na czas mycia lub używania śliniaczka bez tacki. Śliniaczek ma miękką tkaninę od wewnątrz i wokół szyjki dziecka. Wygodne zapięcie na rzep.

Produkt należy utrzymywać w czystości. Można prać w pralce używając łagodnych dla dzieci środków piorących. Delikatnie wykręcać. Nie używać wybielacza. Nie suszyć w suszarce. Nie prasować. Nie czyścić na sucho. Tackę można myć w zmywarce do naczyń. Nie należy pozostawiać dziecka bez opieki podczas posiłku.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary produktu ok.: 35x3x26cm
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: S-668

Zabawki - Numer handlowy: 63067

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator