Chusteczki muślinowo-bawełniane - Opis produktu

Wyjątkowo delikatne chusteczki muślinowe (100% bawełny) Motherhood. Niezbędne wyposażenie każdej mamy poszukującej podstawowych akcesoriów w wersji luksusowej. W odróżnieniu od nawilżanych chusteczek wielorazowych nie uczulają i nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Są też od nich znacznie bardziej ekologiczne, bo przeznaczone do wielokrotnego użytku.
Niezwykle trwałe – wyprodukowanej z wyjątkowo szlachetnej przędzy bawełnianej o gęstym splocie. Posiadają atest Oeko-Tex Standard 100. Dostępne w zestawach po 7 sztuk, dopasowanych kolorystycznie, każda o wymiarach 30x30cm.
Wzory:
1 - classic niebieski
2 - classic pudrowy róż
3 - classic szary
4 - retro boy
5 - rybki pudrowy róż
6 - rybki miętowe
7 - ptaszki pudrowo-szare
8 - ptaszki musztardowo-szare

Skład: 100% bawełny
Wymiary: 30x30cm
Liczba sztuk w opakowaniu: 7

Akcesoria - Numer handlowy: 52152

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Chusteczki muślinowo-bawełniane?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Chusteczki muślinowo-bawełniane możesz kupić za 54.00 zł. Cena Chusteczki muślinowo-bawełniane jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 54.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Chusteczki muślinowo-bawełniane?
Najniższy koszt przesyłki dla Chusteczki muślinowo-bawełniane wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Chusteczki muślinowo-bawełniane jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Chusteczki muślinowo-bawełniane?
Wyjątkowo delikatne chusteczki muślinowe (100% bawełny). Niezbędne wyposażenie każdej mamy poszukującej podstawowych akcesoriów w wersji luksusowej. Nie uczulają i nie podrażniają delikatnej skóry dziecka.
Akcesoria - Numer handlowy: 52152Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator