Łuk z zabawkami Las przygód - Opis produktu

Łuk podróżny z zabawkami - las przygód to idealnie zaprojektowany i łatwy do przenoszenia łuk, który rozweseli i zaangażuje twoje dziecko do zabawy! Zabawka przykuwa uwagę poprzez kontrastowe kolory i utrzymuje aktywność oraz ciekawość dziecka podczas przebywania w wózku czy foteliku podczas podróży. Elastyczność łuku pozwala na odpowiednie modelowanie stopnia stymulacji poprzez proste dostosowanie bodźców w polu widzenia dziecka.
Zmniejszenie stymulacji :
Jeśli dziecko wydaje się niespokojne (płacze, jest rozdrażnione lub odwraca wzrok), można zmienić odległość łuku, przewiesić lub odpiąć sowę lub gryzak-listki. Można także złożyć łuk w sposób, który pozwala dziecku skupić się na tylko jeden lub dwóch zabawkach.
Zwiększenie stymulacji :
Jeśli dziecko wydaje się znudzone, umieść łuk bliżej niego (w odległości ok. 20-25cm) i ustaw w takiej pozycji, żeby zabawki były w zasięgu rączki dziecka. Dziecko będzie w stanie dotykać zabawki z rękami, a później chwycić je z łatwością. Zwróć uwagę dziecka na odgłos grzechotania sowy, który słychać przy jej potrząsaniu.

Zabawka jest bardzo łatwa w montażu, dzięki uniwersalnym klipsom z łatwością można zapiąć go na wózku lub nosidełku samochodowym. Wygodny sposób składania umożliwia zwinięcie go w kulisty kształt, dzięki czemu zajmuje mało miejsca podczas transportu.

Korzyści rozwojowe:
- stymuluje zmysł wzroku i zdolności motoryczne,
- jego elastyczność pozwala na wygodne dostosowanie odległości,
- zaprojektowany w jasnych, kontrastowych barwach podstawowych przyciągających uwagę dziecka,
- uniwersalny klips pasuje do większości wózków i nosidełek.

W zastawie znajdują się:
- miękki pałąk łatwy do nachylenia w kierunku dziecka,
- grzechocząca sowa z satynowymi metkami,
- jabłuszko z bezpiecznym lusterkiem,
- gryzak ślimak łatwy do uchwycenia dla dziecka,
- szeleszczący liść z biedronką typu a ku-ku,
- uniwersalne klipsy.

Wskazówki rozwojowe :
0-3 miesiąca
Przez pierwsze trzy miesiące, dziecko potrzebuje zabawek, na których może skupić swoją uwagę. Dlatego warto umieścić jedną zabawkę w odpowiedniej odległości (20-25cm) od dziecka, aby ułatwić mu poznawanie.
2-4 miesiąca
Podczas gdy dziecko leży na plecach zabawki powinny znajdować się w zasięgu ręki, aby mogło ich dotykać i oglądać wszystkie szczegóły. Dziecko może patrzeć w lusterko - jabłuszko, bawić się gryzakiem ślimakiem lub skubać satynowe wstążeczki sowy.
4-6 miesiąca
Rozwijające się zmysły dziecka i kontrola rąk pozwala na pewne uchwycenie zabawki, graj z nim w a ku-ku posługując się szeleszczącym liściem lub podaj gryzak w kształcie ślimaka do buzi dziecka, aby ulżyć podczas ząbkowania.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Numer katalogowy: TL14031058
Zabawki - Numer handlowy: 48191

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Łuk z zabawkami Las przygód?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Łuk z zabawkami Las przygód możesz kupić za 72.00 zł. Cena Łuk z zabawkami Las przygód jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 72.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Łuk z zabawkami Las przygód?
Najniższy koszt przesyłki dla Łuk z zabawkami Las przygód wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Łuk z zabawkami Las przygód jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Łuk z zabawkami Las przygód?
Łuk podróżny z zabawkami - las przygód to idealnie zaprojektowany produkt, który rozweseli i zaangażuje twoje dziecko do zabawy podczas podróży! Elastyczność łuku pozwala na odpowiednie modelowanie stopnia stymulacji poprzez proste dostosowanie bodźców w polu widzenia dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 48191Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator