Wielofunkcyjny leżaczek 3w1 denim - Opis produktu

Unikalnie zaprojektowany i opatentowany bujaczek, który z łatwością przekształca się w kojący i przytulny leżaczek. Wielofunkcyjny leżaczek 3w1 denim to prosty w obsłudze produkt, zapewniający wiele ciekawych możliwości dla dziecka. Od zabawy do drzemki, jednym ruchem ręki! Niezmiernie łatwo zamienia się w wygodną leżankę jednynie dzięki kliknięciu blokady. Posiada 3 możliwości regulacji pozycji, które są idealne do zabawy, odkrywania, drzemki, karmienia, a późniejszym okresie do samodzielnej degustacji pokarmów w dogodnej pozycji. Konstrukcja zachęca do komunikacji pomiędzy dzieckiem, a rodzicem. Podniesiony kąt oparcia oferuje doskonałą pozycję do spędzania czasu z dzieckiem oraz rozmowy, jednocześnie tworząc więzi. To unikalnie zaprojektowany bujak, który ukoi malucha w przytulnym otoczeniu i uspokoi poprzez ruchy kołyszące, które wspierają rozwój emocjonalny dziecka. Oprócz ręcznego kołysania na płozach, można uruchomić wibracje lub melodie ze światełkami. Śliczne wiszące zabawki zaciekawią i zajmą zabawą dziecko, zachęcając je do ćwiczenia chwytu i doskonalenia umiejętności motorycznych. Miękka wkładka i podwyższone brzegi z wysokiej jakości tkaniny zapewniają bezpieczne i miłe otoczenie.
 
Ten uniwersalny produkt odpowiada na wszystkie potrzeby dziecka i rodziców - można go używać w 3 trybach użytkowania dokonując zmian jedną ręką, jako:
1) Leżaczek (Napper) - podstawowa pozycja leżaczka, z wygodnym materacem i podwyższonymi brzegami, przypominającą gondolę wózka, zapewnia bezpieczne i przytulne środowisko drzemki. 
2) Bujaczek (Rock&Play) - jako miejsce do siedzenia w bezpiecznej dla malucha półleżącej pozycji jest idealne do zabawy, ale może również pomóc dzieciom cierpiącym na refluks w lepszym trawieniu pokarmów. Aby zmienić ustawienie wystarczy podnieść oparcie do półleżącej pozycji, jednocześnie trochę składając boczki. Zdejmując blokadę zamieniamy leżaczek w bujaczek i aktywne ruchowo miejsce do zabawy.
3) Siedzisko (Versatile Seat) - podnosząc oparcie do maksymalnej wysokości czyli do pozycji siedzącej, składając boczki, ustawiając nóżki w blokującej pozycji zamieniamy leżaczek w stabilne siedzisko z możliwościa wszechstronnego wykorzystania: do zabawy zawieszką, która odtwarza 9 wesołych melodii, a także komunikacji ze wszsytkimi osobami w otoczeniu oraz do karmienia.
 
Około jedna piąta wszystkich dzieci cierpi z powodu kolki, a ich rodzice cierpią razem z nimi. Wielofunkcyjny leżaczek Tiny Love 3w1 może pomóc przejść przez ten trudny okres, kiedy układ trawienny jest niedojrzały i wspomóc uspokojenie malucha dzięki łagodzącym wibracjom. Delikatne, kojące wibracje rozchodzące się po całym leżaczku można uruchomić we wszystkich 3 trybach użytkowania.

Posiada możliwość 3-stopniowej regulacji oparcia do pozycji:
- siedzącej,
- półleżącej,
- leżącej (169°).
Regulacji dokonujemy poprzez stopniowe podnoszenie/opuszczanie oparcia za pomocą uchwytu pod spodem leżaczka umiejscowionego pod główką dziecka.
Jeśli dziecko cierpi na refluks pozycja półleżąca jest idealna i może pomóc dziecku w łatwiejszym trawieniu pokarmu.

Atrakcyjnym dla dziecka elementem tego wielofunkcyjnego leżaczka jest zabawka świetlno-muzyczna na ruchomym ramieniu, która może zostać aktywowana przez dziecko. Zabawka posiada 9 melodii oraz dwa stopnie głośności. Dźwięk można ustawić w 4 trybach pracy:
- ciągła muzyka - zabawne melodie,
- ciągła muzyka - kojące melodie,
- "biały szum",
- muzyka aktywowana przez dziecko, uruchomienie następuje, gdy dziecko złapie jedną z zabawek.
Samą zabawkę można ustawić pod różnym kątem nachylenia, jak również obracać o 180 stopni, co ułatwia rodzicowi dostęp do dziecka. Na spodzie dużego plastikowego kwiatka z 4 płatkami umieszczono obrazki, które błyskają światełkami, gdy gra muzyka. Do dwóch płatków przymocowane zostały urocze, szeleszczace zawieszki. 
Kolorowe zabawki, urzekające światełka, delikatne wibracje oraz kojąca i zabawna muzyka stymulują zmysły dziecka i zachęcają do rozwoju sensorycznego. 

Wymiary produktu w pozycji rozłożonej (cm): wysokość 40cm, długość 70cm, szerokość 46cm.
Gondolka: długość 72cm, szerokość 35cm.
Wkładka (materacyk): długość 70cm, szerokość 35cm.

Waga dziecka: 0-9kg.
Kolor: denim/jeans
Leżaczek wymaga: do wibracji - 1 baterię C (1.5V), do zabawki: 3 baterie AAA /1.5V/ (nie załączone).

Numer katalogowy: TL1805600030

Numer handlowy: 48273/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Wielofunkcyjny leżaczek 3w1 denim?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Wielofunkcyjny leżaczek 3w1 denim możesz kupić za 359.00 zł. Cena Wielofunkcyjny leżaczek 3w1 denim jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 359.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Wielofunkcyjny leżaczek 3w1 denim?
Najniższy koszt przesyłki dla Wielofunkcyjny leżaczek 3w1 denim wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Wielofunkcyjny leżaczek 3w1 denim jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Wielofunkcyjny leżaczek 3w1 denim?
Mądrze zaprojektowany i opatentowany bujaczek, który z łatwością przekształca się w kojący i przytulny leżaczek. Wielofunkcyjny leżaczek 3w1 denim to prosty w obsłudze produkt, zapewniający wiele ciekawych możliwości dla dziecka. Od zabawy do drzemki, jednym ruchem ręki!
Leżaczki - Numer handlowy:48273/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator