Kubeczkowy Zamek DD42500 - Opis produktu

Kubeczkowy Zamek składa się z 11 elementów o różnej wielkości i kolorach, każdy oznaczony cyferką. Układając kubeczki jeden na drugim ułożysz wieżę zamku, której wysokość to, aż 73 cm! Na niektóych kubeczkach znajdują się obrazki przedstawiające otwarte okno z postacią królewny lub króla. Podstawa wieży ma kształt zamku, który może służyć jako pojemnik do przechowywania klocków i kubeczków oszczędzajac miejsce i pozwalając na utrzymanie porządku.
Pokrywka na podstawę w kształcie zamku ma otwory o różnych kształtach, dzięki czemu maluch może dopasowywać klocki do odpowiednich otworów. Sorter pomaga dziecku zapozać się z kształtami takimi jak: koło, kwadrat, trójkąt pięciokąt i gwiazda.
Oprócz zabawy w na podłodze kubeczki mogą służyć jako zabawka do piaskownicy lub w wodzie. Zabawka wspomaga kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej, zdolności motorycznych, uczy dopasowywania kształtów, kolorów, liczb oraz rozróżniania wielkości.

Funkcje zabawki:
- kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- pobudzania wszystkich zmysłów,
- poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- kształtowanie funkcji motorycznych,
- nauka cyfr,
- nauka kolorów,
- funkcja sortera pozwalająca na dopasowywanie kształtów i naukę podstawowych figur geometrycznych,
- rozróżnianie wielkości.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: 23,5x17x17cm, wysokość zabawki ok. 73cm.
Numer katalogowy: DD42500
Zabawki - Numer handlowy: 88060

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kubeczkowy Zamek DD42500?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kubeczkowy Zamek DD42500 możesz kupić za 33.00 zł. Cena Kubeczkowy Zamek DD42500 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 33.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kubeczkowy Zamek DD42500?
Najniższy koszt przesyłki dla Kubeczkowy Zamek DD42500 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kubeczkowy Zamek DD42500 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kubeczkowy Zamek DD42500?
Kubeczkowy Zamek składa się z 11 elementów o różnej wielkości i kolorach, każdy oznaczony cyferką. Układając kubeczki jeden na drugim ułożysz wieżę, której wysokość to, aż 73 cm! Dzięki temu, że kubeczki są ponumerowane dziecko układa je po kolei i uczy się liczyć. Podstawa wieży ma kształt zamku, który może służyć jako pojemnik do przechowywania klocków. Nakładka na zamek ma otwory o różnych kształtach, dzięki czemu maluch może dopasowywać klocki kształtem.
Zabawki - Numer handlowy: 8806Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator