Gra Łam deskę 72731 - Opis produktu

Gra zręcznościowa Łam deskę wprowadzi Cię w świat ćwiczeń karate. Wymaga wyrobienia dobrego refleksu i koncentracji. Dzięki niej, w formie zabawy, opanujesz 4 mocne ruchy! Tnij, przesuń, daj nura i zŁAM DESKĘ! Opanuj mocne ruchy, aby prawidłowo wykonać sekwencję ciosów, którą przygotuje dla Ciebie karateka. Komendy należy wykonywać w kolejności, w jakiej zapalą się światełka na desce. Bądź szybki i precyzyjny, aby złapać wszystkie światełka, stosując odpowiednie ciosy. Tylko tej, któremu to się uda złamie deskę! Kiedy usłyszysz hasło „łam deskę”, a światełka na środku deski zaczną migać, rozbij deskę pięścią. Do wyboru są 4 wyzwania do rywalizacji z innymi osobami, ale możesz również grać samodzielnie, umieszczając zabawkę na dołączonej podstawce. Wyzwanie pierwsze: poziom wyżej - sprawdzisz swoje umiejętności na 10 poziomach zabawy; wyzwanie drugie: rywalizacja - rzuć wyzwanie aż 9 przeciwnikom, który z Was okaże się najszybszy?; wyzwanie trzecie: trening - ćwicz, aby zostać mistrzem; wyzwanie czwarte: styl wolny - zastosuj własną kombinację ciosów, aby zmiksować dźwięk.Zabawka mówi w języku polskim. Gra przeznaczona dla 1 do 10 graczy powyżej 6 roku życia.

Cechy zabawki:
- gra ze światłem i dźwiękiem, mówi w języku polskim,
- opanuj 4 mocne ruchy: tnij, przesuń, zanurkuj i łam deskę, a następnie zmierz się z wyzwaniem,
- 4 wyzwania: poziom wyżej, rywalizacja, trening styl wolny,
- wykonuj ruchy w kolejności, którą wskazują lampki, aby ukończyć poziom,
- nieskomplikowane zasady, ale wymagające precyzji, dobrej koncentracji oraz wykonywania ruchów w określonym czasie,
- zabawa ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową i zwiększa sprawnosć manualną,
- od 1 do 10 graczy,
- wiek: od 6 roku życia.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od  roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 26,5x26,5x11cm
Numer katalogowy: DD72731
Zabawki - Numer handlowy: 50157

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Łam deskę 72731?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Łam deskę 72731 możesz kupić za 95.00 zł. Cena Gra Łam deskę 72731 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 95.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Łam deskę 72731?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Łam deskę 72731 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Łam deskę 72731 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Łam deskę 72731?
Łam deskę to gra, z którą można zostać mistrzem karate! Ćwiczy sekwencje ruchów, a gdy uczestnik usłyszy hasło: „łam deskę” i światełka na środku deski zaczną migać, należy rozbić deskę pięścią! W grze czekają na dziecko aż 4 wyzwania, dzięki którym można opanować 4 mocne ruchy.
Zabawki - Numer handlowy: 50157Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator