Digibirds Ptaszek Bella S88025/2 OU - Opis produktu

Digibirds Ptaszek Bella, sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości.
Jak prawdziwy ptaszek, porusza głową, dziobem, ćwierka jak dmuchniesz mu w dziobek i śpiewa jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę! Odkryj ponad 20 piosenek i sposobów ćwierkania.
Gwizdek może służyć również jako pierścionek zakładany na dwa palce dziecka. Na jego okrągłej podstawie można postawić ptaszka, który odpowiednio włożony - nie spadnie. Dzięki temu dziecko może trzymać go wygodnie przed sobą, aby się nim bawić.

Śpiewa Solo. Wystarczy zagwizdać / dmuchnąć, by zaśpiewał/zaćwierkał (dostępnych ponad 20 piosenek i ćwierków!).
Śpiewa również w chórze! Wybierz jednego ptaszka, by był liderem w chórze, reszta zaśpiewa razem automatycznie jako zespół. Pamiętaj, aby ustawić przełączniki na opcję chór, wtedy ptaszki magicznie łączą się i śpiewają razem.
Istnieje również możliwość sterowania ptaszkiem za pomocą telefonu! Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację.

Dostępny w 12 wzorach:
- wzór 1 – Amber jest królową morza. Uwielbia bawić się z przyjacółmi w wodzie i komponować melodie blues'owe. Jej dzień byłby niekompletny, gdyby choć raz nie zaśpiewała w chórze z innymi Digibirds.
- wzór 2 – Bella to najbardziej godny zaufania ptaszek. Wszystkie inne Digibirds proszą ją o radę albo naukę śpiewu i ćwierkania oraz zapraszają ją do wspólnego chóru.
- wzór 3 – Blue to najsłodszy ptaszek. Uwielbia śpiewać w każdej sytuacji, sam lub z przyjaciółmi. Jednak najbardziej szczęśliwy jest wtedy, gdy śpiewa z inymi Digibirds.
- wzór 4 – Dizzy jest najbardziej zabawny ze wszystkich Digibirds. Uwielbia śpiewać i ćwierkać kiedy fruwa i wywija fikołki w powietrzu. Gdy tylko spotka swoich przyjaciół, słychać ich wspólne trele.
- wzór 5 – Jade jest piękna jak klejnot, gdy leci w powietrzu błyszczy się i lśni. Szuka swoich przyjaciół Digibirds, aby zaśpiewać nowe piosenki.
- wzór 6 – Legacy bardzo lubi spotykać się ze swoimi znajomymi oraz wspominać słoneczne, piękne dni. Gdy ptaszki są razem, harmonijnie śpiewa i ćwierka z nimi.
- wzór 7 – Raindrop kocha kolory. Mieszka w lesie na zboczu wysokiej góry, gdzie wypatruje barwnej tęczy. Cieszy się, gdy może śpiewać z innymi Digibirds na jej tle.
- wzór 8 – Scarlet jest zawsze gotowa by wznieść się ponad drzewa i szybować, wtedy jej kolory rozjaśniają niebo. Wspaniale jest w tym czasie śpiewać i ćwierkać z przyjaciółmi.
- wzór 9 – Snowflake, gdy nadchodzi zima, oglądając wspaniałe płatki śniegu wita razem z przyjaciółmi nową porę roku. Śpiewają specjalnie z tej okazji skomponowaną właśnie piosenkę.
- wzór 10 – Sophie jest najmądrzejszym Digibirds. Zawsze opowiada wiele pouczających historii, a na koniec dnia, ona i jej przyjaciele łączą się w chór i śpiewają ulubioną piosenkę.
- wzór 11 – Sunbeam uwielbia witać wiosnę. Lubi patrzeć jak rosną kwiaty i kwitną drzewa. Na koniec każdego wiosennego dnia prowadzi w chórze śpiewając najpiękniejsze melodie.
- wzór 12 – Sunrise zawsze budzi się pierwszy, ponieważ uwielbia oglądać wschód słońca. Szuka przyjaciół Digibirds, które zaśpiewają z nim w chórze na początek nowego dnia.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 10x15,5x6cm. Wielkość ptaszka ok. 7x9cm.
Zabawka wymaga 3 baterii LR44 (załączone).
Numer katalogowy: S88025
Zabawki - Numer handlowy: 84033


Digibirds najbardziej poszukiwane ptaszki.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Digibirds Ptaszek Bella S88025/2 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Digibirds Ptaszek Bella S88025/2 OU możesz kupić za 39.00 zł. Cena Digibirds Ptaszek Bella S88025/2 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Digibirds Ptaszek Bella S88025/2 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Digibirds Ptaszek Bella S88025/2 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Digibirds Ptaszek Bella S88025/2 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Digibirds Ptaszek Bella S88025/2 OU?
Digibirds Ptaszek sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Jak prawdziwy ptaszek, porusza głową, dziobem, ćwierka jak dmuchniesz mu w dziobek i śpiewa jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę!
Zabawki - Numer handlowy: 84033Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator