DigiPenguins Shia niebieski S88333/37 OU - Opis produktu

DigiPenguins Pingwin Shia sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Każdy z pingwinków posiada imię oraz ma swój indywidualny charakter. Dodatkowo każdy z nich oprócz śpiewania posiada swój styl taneczny: rock, swing albo twist.
Pingwin Shia w niebieskim kolorze jest bardzo wesołym pingwinkiem. Czy jest w wodzie czy na lądzie, zawsze ma dobry nastrój, który okazuje swoim tańcem. Shia uwielbia tańczyć swinga!
Pingwinek podczas śpiewania tańczy, porusza dziobem i skrzydełkami. Dmuchnij mu w dziobek, a usłyszysz jak trąbi podobnie do prawdziwego pingwina. Zagwiżdż sam lub na gwizdku dłuższą chwilę, a zaśpiewa! Posłuchaj ponad 55 piosenek! (tryb solo).
Gwizdek może służyć również jako pierścionek zakładany na dwa palce dziecka. Na jego okrągłej podstawie można postawić zabawkę, która odpowiednio włożona - nie spadnie. Dzięki temu dziecko może trzymać ją wygodnie przed sobą, aby się nią bawić. W komplecie znajduje się pingwinek oraz gwizdek.

Śpiewa Solo. Wystarczy zagwizdać/dmuchnąć, by zaśpiewał (dostępnych jest ponad 55 piosenek).
Śpiewa również w chórze! Wybierz jedną zabawkę, by była liderem w chórze, reszta zaśpiewa razem automatycznie jako zespół. Pamiętaj, aby ustawić przełączniki na opcję chór, wtedy wszystkie zabawki magicznie łączą się i śpiewają razem. Lider nadaje ton melodii i jej wybór. Pingwinki potrafią zaśpiewać w chórze z innymi DigiFriends (każde zwierzątko śpiewa swoim głosem tą samą melodię).
Istnieje również możliwość sterowania DigiFriends za pomocą telefonu! Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 15x11x6cm. Wielkość pingwinka ok. 7cm.
Zabawka wymaga 3 baterii LR44 (załączone baterie testowe).
Numer katalogowy: S88333
Zabawki - Numer handlowy: 84051/37


Digibirds

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje DigiPenguins Shia niebieski S88333/37 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt DigiPenguins Shia niebieski S88333/37 OU możesz kupić za 19.00 zł. Cena DigiPenguins Shia niebieski S88333/37 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka DigiPenguins Shia niebieski S88333/37 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla DigiPenguins Shia niebieski S88333/37 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt DigiPenguins Shia niebieski S88333/37 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać DigiPenguins Shia niebieski S88333/37 OU?
DigiPenguins sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Pingwinek śpiewa jak dmuchniesz mu w dziobek lub jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę! Podczas muzyki tańczy w swoim stylu, porusza dziobem i skrzydełkami. W komplecie znajduje się pingwin oraz gwizdek.
Zabawki - Numer handlowy: 84051/37Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator