Arena DELUXE BATTLE PACK 86331 - Opis produktu

Arena deluxe battle pack to największy zestaw do walk spinerów! W komplecie znajdują się 2 pistolety-blastery do wystrzeliwania specjalnych pocisków oraz 2 świecące spinery (światłka LED), a także duża niebieska arena stanowiąca wygodną i ograniczoną przestrzeń do zabawy.
Wystrzel za pomocą pistoletu spiner wprost na arenę, Twój przeciwnik niech zrobi to samo. Rywalizacja poprzez wystrzelenie z blastera pocisku zapewni nieprzewidywalną i niepowtarzalną rozgrywkę metalowych spinerów. Nie próbuj ich chwytać, jak się szybko obracają! To naprawdę może zaboleć! Szybkość, wirowanie i zderzenia metalowych bączków tworzą emoconujące widowisko na arenie oraz potęgują emocje w oczekiwaniu na wynik potyczki. Arena to plastikowa przestrzeń. Dzięki niej mamy wystarczajaco dużo miejsca do przeprowadzenia walki, a jednocześnie jest ona ograniczona i bezpieczna oraz pozwala na przeprowadzanie ciekawszych pojedynków. Oczywiście możesz wypuścić spiner na dowolnej płaskiej powierzchni, ale rozgrywka może nie być już taka arakcyjna na zbyt dużej powierzchni.Spinery można zbierać, dostosowywać i nimi walczyć! A blastery-wyrzutnie pozwalają na zwiększenie mocy obrotowej bączka poprzez ich odpowiednie naciągnięcie. 
Zabawka dla dzieci od 5 roku życia.
Wymiary opakowania: 56 x 56 x11 cm

Zawartość zestawu:

  • arena
  • 2 pistolety blastery
  • 2 spinnery LED


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Arena DELUXE BATTLE PACK 86331?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Arena DELUXE BATTLE PACK 86331 możesz kupić za 189.00 zł. Cena Arena DELUXE BATTLE PACK 86331 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 189.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Arena DELUXE BATTLE PACK 86331?
Najniższy koszt przesyłki dla Arena DELUXE BATTLE PACK 86331 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Arena DELUXE BATTLE PACK 86331 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Arena DELUXE BATTLE PACK 86331?
Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator