DigiPenguins z igloo Parker ciemno różowy S88344/44 OU

Oszczędzasz

-24 %

Promocja

55,00 zł

42,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

DigiPenguins z igloo Parker ciemno różowy S88344/44 OU - Opis produktu

DigiPenguins w zestawie z igloo. Pingwinki uwielbiają wracać do swojego domu, którym jest igloo! Wesoło tam podśpiewują i tańczą. Pingwin Parker sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Każdy z pingwinków posiada imię oraz ma swój indywidualny charakter. Dodatkowo każdy z nich oprócz śpiewania posiada swój styl taneczny: rock, swing albo twist.
Pingwin Parker jest w ciemno różowym kolorze. Przy jego igloo stoi zielona skrzynka na listy oraz zielona flaga z nutką. Parker uwielbia tańczyć twista!
Pingwinek podczas śpiewania tańczy, porusza dziobem i skrzydełkami. Dmuchnij mu w dziobek, a usłyszysz jak trąbi podobnie do prawdziwego pingwina. Zagwiżdż sam lub na gwizdku dłuższą chwilę, a zaśpiewa! Posłuchaj ponad 55 piosenek! (tryb solo).
Gwizdek może służyć również jako pierścionek zakładany na dwa palce dziecka. Na jego okrągłej podstawie można postawić zabawkę, która odpowiednio włożona - nie spadnie. Dzięki temu dziecko może trzymać ją wygodnie przed sobą, aby się nią bawić. W komplecie znajduje się pingwinek, iglo z podstawą, skrzynką na listy i flagą oraz gwizdek.

Śpiewa Solo. Wystarczy zagwizdać/dmuchnąć, by zaśpiewał (dostępnych jest ponad 55 piosenek).
Śpiewa również w chórze! Wybierz jedną zabawkę, by była liderem w chórze, reszta zaśpiewa razem automatycznie jako zespół. Pamiętaj, aby ustawić przełączniki na opcję chór, wtedy wszystkie zabawki magicznie łączą się i śpiewają razem. Lider nadaje ton melodii i jej wybór. Pingwinki potrafią zaśpiewać w chórze z innymi DigiFriends (każde zwierzątko śpiewa swoim głosem tą samą melodię).
Istnieje również możliwość sterowania DigiFriends za pomocą telefonu! Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 17x15x10,5cm. Wielkość pingwinka ok. 7cm.
Zabawka wymaga 3 baterii LR44 (załączone baterie testowe).
Numer katalogowy: S88344
Zabawki - Numer handlowy: 84052/44


Digibirds

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje DigiPenguins z igloo Parker ciemno różowy S88344/44 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt DigiPenguins z igloo Parker ciemno różowy S88344/44 OU możesz kupić za 42.00 zł. Cena DigiPenguins z igloo Parker ciemno różowy S88344/44 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 42.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka DigiPenguins z igloo Parker ciemno różowy S88344/44 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla DigiPenguins z igloo Parker ciemno różowy S88344/44 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt DigiPenguins z igloo Parker ciemno różowy S88344/44 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać DigiPenguins z igloo Parker ciemno różowy S88344/44 OU?
DigiPenguins z igloo sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Pingwinek śpiewa jak dmuchniesz mu w dziobek lub jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę! Podczas muzyki tańczy w swoim stylu, porusza dziobem i skrzydełkami. W komplecie znajduje się pingwin oraz gwizdek.
Zabawki - Numer handlowy: 84052/44Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator