Książeczka gryzak niebieski 8475 - Opis produktu

Książeczka gryzak jest bardzo kolorowa, przez co zachęca do oglądania obrazków oraz podejmowania pierwszych prób przekładania kartek przez dziecko. Plastikowa rączka, do której dołączona jest książeczka, jest wygodnym uchwytem pełniącym również funkcję twardszego gryzaka. Pierwsza kartka książeczki ma doszyte na rogach 2 miękkie gryzaki, o wypukłych wzorach oraz zróżnicowanej strukturze powierzchni, doskonałej dla ząbkującego maluszka. Na 6 stronach książeczki są barwne obrazki o zwierzatkach, które stanowią atrakcję poznawczą dla dziecka. Dodatkową atrakcją jest to, że pierwsza i ostatnia strona książeczki szeleści.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary z rączką: 20,5x18cm.
Numer katalogowy: 8475

Numer handlowy: 66379/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Książeczka gryzak niebieski 8475?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Książeczka gryzak niebieski 8475 możesz kupić za 25.00 zł. Cena Książeczka gryzak niebieski 8475 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Książeczka gryzak niebieski 8475?
Najniższy koszt przesyłki dla Książeczka gryzak niebieski 8475 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Książeczka gryzak niebieski 8475 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Książeczka gryzak niebieski 8475?
Książeczka gryzak jest kolorowa i zachęca do pierwszych prób przekałdania kartek oraz oglądania obrazków ze zwierzątkami. Ma doszyte 2 miękkie gryzaki oraz 2 szeleszczące kartki.
Zabawki - Numer handlowy: 66379/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator