Jeździk pchacz lew 52093 - Opis produktu

Funkcjonalna zabawka 3w1 jeździk - pchacz lew marki Bright Starts - siedź, spaceruj i jedź! W zależności od wieku i umiejętności dziecko może korzystać z zabawki na 3 sposoby. Może siedzieć i bawić się przed paszczą lwa, pchać i iść za zabawką lub siedzieć i jeździć na lwie odpychając się nóżkami.
Młodsze dzieci mogą siedzieć i wrzucać piłki do paszczy lwa, a następnie podnieść pokrywę i ponownie je odnaleźć. Natomiast po naciśnięciu nosa, dziecko będzie mogło obserwować jak piłeczki obracają się wokół grzywy lwa, a nosek błyśnie światełkiem. W momencie, kiedy dziecko będzie już samodzielnie stało, będzie mogło bezpiecznie spacerować wykorzystując lwa jako pchacz, jednocześnie obserwując wirujące w grzywie piłki i słuchając wesołych dźwięków. Kiedy maluch będzie gotowy na przejażdźkę, lwa można szybko przekształcić w jeździk. Dla wygodnego odpychania się nóżkami należy zmniejszyć szerokość kółek.
Dzięki 3 sposobom zabawy ta zabawka "rośnie" z dzieckiem i posłuży mu przez długi czas.

Funkcje zabawki:
- 3 sposoby użytkowania: siedź i baw się, pchaj i spaceruj oraz jeździj na lwie!
- oglądaj jak wirują piłeczki dookoła grzywy lwa w wszystkich trzech trybach zabawy,
- zabawa piłeczkami w pozycji siedzącej, ćwiczenie koordynacji ruchowej poprzez celowanie do otworu i łapanie kulek, po włożeniu piłki do buzi lwa usłyszymy melodie i dźwięki,
- otwierana klapka do wyjmowania piłeczek,
- podnoszone siedzenie i zmiana układu kół, aby przekształcić zabawkę w pchacz,
- chodzik pomoże małemu dziecku w stawianiu pierwszych kroków oraz samodzielnym poruszaniu się po domu, popychając i spacerując za lwem można uruchomić melodie i wesołe dźwięki,
- łatwa konwersja do pozycji jeździka z bezpiecznym siedziskiem oraz wygodnymi uchwytami dla rączek,
- naciśnij nosek, aby uruchomić światełko i zobaczyć wirujące dookoła grzywy piłeczki.

W zestawie znajdują się 3 kolorowe piłeczki.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 63,5x41,5x16,5cm.
Produkt wymaga 4 baterii AA/R6 (załączono baterie testowe do demo produktu).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 do 36 miesięcy.
Nr katalogowy: 52093

Zabawki - Numer handlowy: 66298

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jeździk pchacz lew 52093?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jeździk pchacz lew 52093 możesz kupić za 199.00 zł. Cena Jeździk pchacz lew 52093 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 199.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jeździk pchacz lew 52093?
Najniższy koszt przesyłki dla Jeździk pchacz lew 52093 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jeździk pchacz lew 52093 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jeździk pchacz lew 52093?
Funkcjonalna zabawka jeździk - pchacz z ciekawymi elementami pozwalającymi na rozwój poznawczy dziecka. Umożliwia 3 sposoby użytkowania: siedź i baw się piłeczkami, pchaj i spaceruj oraz jeździj na lwie! Słuchaj muzyczek i zabawnych dźwięków.
Zabawki - Numer handlowy: 66298Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Dostaliśmy ten jeździk w prezencie, i musze przyznać, że na pierwszy rzut oka mnie nie zachwyciła, ale..... okazało się że moje dziecko jest innego zdania. I miało rację! Zabawa piłeczkami jest przednia, chodzenie przy chodziku również, "myk" do zmiany rozstawu i zrobienia zabawki do odpychania nóżkami i jeżczenia na lwie - pop prostu genialne. To teraz ulubiona zabawka mijego dziecka. Także polecam!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator