OBALL H2O Koszyczek z przyssawką 10067 OU - Opis produktu

Złap wszystkie zabawki po kąpieli używając tego specjalnego koszyczka z przyssawką marki Oball. Koszyczek jest leciutki i elastyczny, łatwy do uchwycenia dlatego bez kłopotu można "złowić" zabawki do środka, potem całość zawiesić na przyssawce, a woda sama wycieknie pozostawiając wszystko suche i gotowe do zabawy w następnej kąpieli!
Koszyczek, tak jak inne produkty tej serii, jest odporny na odkształcenia, nawet po zgnieceniu powraca do swojego kształtu. To idealny pojemnik na zabawki do zabawy w wodzie z serii Oball H2O, pozwalający nie tylko na szybciutkie posprzatanie, ale również utrzymanie porządku w łazience.
Znajdująca się w komplecie przyssawka z haczykiem do zawieszenia koszyczka mocno trzyma się powierzchni po przymocowaniu do wanny lub glazury.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 25x16,5x25cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 10067

Zabawki - Numer handlowy: OB10067

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL H2O Koszyczek z przyssawką 10067 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL H2O Koszyczek z przyssawką 10067 OU możesz kupić za 63.00 zł. Cena OBALL H2O Koszyczek z przyssawką 10067 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 63.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL H2O Koszyczek z przyssawką 10067 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL H2O Koszyczek z przyssawką 10067 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL H2O Koszyczek z przyssawką 10067 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL H2O Koszyczek z przyssawką 10067 OU?
Złap wszystkie zabawki po kąpieli używając tego specjalnego koszyczka z przyssawką marki Oball. Koszyczek jest leciutki i elastyczny, łatwy do uchwycenia dlatego bez kłopotu można "złowić" zabawki do środka, potem całość zawiesić na przyssawce, a woda sama wycieknie pozostawiając wszystko suche i gotowe do zabawy w następnej kąpieli!
Zabawki - Numer handlowy: OB10067Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator