OBALL Helikopter czerwony 10556 OU - Opis produktu

Ten mały helikopter marki Oball zainspiruje wyobraźnię malucha do podniebnej zabawy. Wykonany zgodnie z charakterystycznymi elementami Oball w taki sposób, aby nawet malutkie paluszki mogły go łatwo chwycić. Sprawi, że nauka chwytania i manipulacji stanie się przyjemna dla malucha, a także wzmocni rozwój małej i dużej motoryki.
Zdecydowane kolory: czerwony, żółty i granatowy stymulują wzrok, kuleczka z barwnymi kuleczkami w środku zabawnie grzechocze podczas zabawy, a obrotowe i elastyczne śmigło wydaje terkoczący dźwięk podczas przekręcania wpływając na rozwój słuchu. Dodatkową atrakacją jest bezpieczne lusterko, które pomaga dziecku w poznawaniu siebie.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok. 14x9x10.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 10556

Zabawki - Numer handlowy: OB10556

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Helikopter czerwony 10556 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Helikopter czerwony 10556 OU możesz kupić za 14.50 zł. Cena OBALL Helikopter czerwony 10556 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 14.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Helikopter czerwony 10556 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Helikopter czerwony 10556 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Helikopter czerwony 10556 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Helikopter czerwony 10556 OU?
Helikopter czerwony marki Oball zainspiruje wyobraźnię malucha do podniebnej zabawy. Wykonany z plastiku o różnych twardościach, w taki sposób, aby nawet malutkie paluszki mogły go łatwo chwycić. Posiada grzechotkę, terkoczące śmigło i bezpieczne lusterko.
Zabawki - Numer handlowy: OB10556Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator