Skoczek król dżungli 10278 - Opis produktu

Twoje dziecko uwielbia skakać? Ten produkt jest właśnie dla Ciebie! To niezwykła gimnastyczna zabawka - skoczek król dżungli marki Bright Starts do zamocowania na futrynie drzwi. Rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz poprawia rozwój mięśni nóg, przygotowując dziecko do chodzenia i biegania. Zapewni możliwość wspaniałej zabawy - samodzielnego skakania i odbijania się na podłodze, przez wiele godzin.
Specjalny system mocowania zapewnia bezpieczną zabawę dziecku oraz nie wymaga skomplikowanego montażu. Solidny zacisk ościeżnicy zapewnia bezpieczne dopasowanie do drzwi, natomiast paski umożliwiają regulację w zależności od wysokości i ciężaru dziecka. Klamra posiada dodatkowy pasek zabezpieczajacy.
Zestaw zawiera miękką poduszkę - zagłówek, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla mniejszych dzieci podczas skakania, a także może stanowić dodatkową podporę dla starszych dzieci np. podczas podróży. Cały skoczek został zaprojektowany, aby niewiele ważył oraz żeby można było go łatwo spakować i zabrać ze sobą w podróż. Dodatkowo przygotowane zostały 4 pętelki do przymocowania dowolnych zabawek dla dziecka, aby urozmaicić mu czas przebywania w skoczku. Zdecydowane kolory o wysokim kontraście i różne wzory stymulować będą wzrok dziecka, a zróżnicowane materiały - zmysł dotyku.
Poszycie siedziska można zdejmować i prać w pralce.

Produkt posiada długi pas mocujący, umożliwiający zamontowanie skoczka w mieszkaniach o różnej wysokości futryn.
Minimalna szerokość powierzchni górnej futryny: 1,30 cm.
Grubość ściany: 10,2cm do 12,7cm.

Skoczka używamy od szóstego miesiąca życia do czasu kiedy dziecko potrafi samodzielnie stać i chodzić. Maksymalna waga dziecka: 12kg. Nigdy nie używaj skoczka jako huśtawki!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia do ok. 1 roku.
Wymiary opakowania: ok. 26,5x39,5x11,5cm
Nr katalogowy: 10278

Zabawki - Numer handlowy: 66383

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Skoczek król dżungli 10278?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Skoczek król dżungli 10278 możesz kupić za 125.00 zł. Cena Skoczek król dżungli 10278 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 125.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Skoczek król dżungli 10278?
Najniższy koszt przesyłki dla Skoczek król dżungli 10278 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Skoczek król dżungli 10278 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Skoczek król dżungli 10278?
Niezwykła gimnastyczna zabawka - skoczek zwierzęta do zamocowania na futrynie drzwi. Rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz poprawia rozwój mięśni nóg, przygotowując dziecko do chodzenia. W zestawie poduszeczka.
Zabawki - Numer handlowy: 66383Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator