Balibazoo Zawieszka lew Luke DD83658 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka lew Luke to większa przytulanka i pierwszy przyjaciel malucha. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka o wielkości 28cm, można ją zawiesić, jak również postawić,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania,
- lew ma zdejmowany elastyczny gryzaczek-śliniaczek ze strukturą, który z pewnością przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- spód 2 nóżek został wykonany z szeleszczącego materiału,
- do jednej łapy ma przymocowane plastikowe elementy: kółeczko i gwiazdkę wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- do drugiej łapki przymocowany jest elastyczny gryzak - truskawka,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Długość zabawki (razem z uchwytem): ok. 31cm
Numer katalogowy: DD83658
Zabawki - Numer handlowy: 88117

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka lew Luke DD83658?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka lew Luke DD83658 możesz kupić za 37.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka lew Luke DD83658 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 37.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka lew Luke DD83658?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka lew Luke DD83658 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka lew Luke DD83658 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka lew Luke DD83658?
Zawieszka lew Luke z kolekcji Balibazoo to funkcjonalna zabawka do powieszenia w wybranym miejscu. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bezpieczna dla dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 88117Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator