Balibazoo Miękka piłka DD88451 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Urocza miękka piłka to nieduża pluszowa zabawka do grania z dzieckiem. Jest zawsze gotowa do zabawy! Dodatkową atrakcją przy podrzucaniu jest przyjemny dźwięk dzwoneczków. Zabawka jest lekka, ma ciekawe wzory i kontrastujące kolory.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna, lekka piłeczka w kontrastujących kolorach,
- przy rzucaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na wspólną zabawę,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Średnica zabawki: ok. 11cm
Numer katalogowy: DD88451
Zabawki - Numer handlowy: 88192

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Miękka piłka DD88451?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Miękka piłka DD88451 możesz kupić za 17.00 zł. Cena Balibazoo Miękka piłka DD88451 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Miękka piłka DD88451?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Miękka piłka DD88451 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Miękka piłka DD88451 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Miękka piłka DD88451?
Urocza miękka piłka to nieduża pluszowa zabawka do grania z dzieckiem. Jest zawsze gotowa do zabawy! Dodatkową atrakcją przy podrzucaniu jest przyjemny dźwięk dzwoneczków. Zabawka jest lekka, ma ciekawe wzory i kontrastujące kolory.
Zabawki - Numer handlowy: 88192Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator