Pingwin przytulanka 10813 - Opis produktu

Pingwin przytulanka marki Bright Starts to uroczy, pluszowy pingwinek-gryzak z piszczkiem. Kontrastujące biało-czarne kolory oraz słodkie odcienie barw różowego, pomarańczowego i turkusowego stymulują zmysł wzroku. Wysokiej jakości materiały o zróżnicowanych teksturach, szeleszczące skrzydełka oraz wystające kolorowe, satynowe tasiemki zachęcające do chwytania wpływają na rozwijanie zmysłu dotyku.
Jego stopy to dwa gryzaki o różnych strukturach, a dodatkowe kółeczka-rybki są łatwe do chwytania przez małe rączki i też mogą pełnić funkcję gryzaków. Na główce pingwinka znajduje się materiałowa pętelka, zakładając na nią zaczep można z przytulanki zrobić zawieszkę do wózka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wielkość zabawki ok. 20x20cm
Numer katalogowy: 10813
Zabawki - numer handlowy: 66395

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pingwin przytulanka 10813?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pingwin przytulanka 10813 możesz kupić za 29.00 zł. Cena Pingwin przytulanka 10813 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pingwin przytulanka 10813?
Najniższy koszt przesyłki dla Pingwin przytulanka 10813 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pingwin przytulanka 10813 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pingwin przytulanka 10813?
Pingwin przytulanka marki Bright Starts to uroczy, pluszowy pingwinek-gryzak z piszczkiem. Ma kontrastujące biało-czarne wzory i słodkie kolory, szeleszczące elementy, satynowe wstążeczki i różne gryzaki. Dzięki pętelce u góry można używać go również jako zawieszkę do wózka.
Zabawki - Numer handlowy: 66395Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator