Mata Gdzie jest Nemo? Disney 11095 - Opis produktu

Witamy na pokładzie! Mata Gdzie jest Nemo? Disney z baldachimem tworzy urzekającą przestrzeń dla dziecka o tematyce oceanicznej, aby bawić się i doświadczać wrażeń wszystkimi zmysłami. To magiczne miejsce wypełnione światłem, muzyką i zabawkami. Zanurz się w muzyczno-świetlnym pokazie z dużą płaszczką Mr.Ray - baldachimem nad matą i odkryj magiczny świat oceanu z przyjaciółmi z filmu. Pokaz trwa ponad 25 minut. Zabawka działa w 3 trybach:
- delikatne melodie ze światełkami,
- dźwięki oceanu i statku ze światełkami,
- same światełka w kolorze zielono-niebieskim.
Świetna zabawa i wizualno-słuchowa stymulacja na niespotykaną skalę jest zapewniona.
W komplecie mata zawiera 6 zabawek - bohaterów filmowych:
- rybka błazenek Nemo z 3 kolorowymi gryzakami - rozgwiazdami do obracania,
- pluszowa rybka Dory, która jest jednocześnie pacynką na palec zachęcającą do zabawy w odgrywanie ról,
- grzechotka z koralikami w przeźroczystej skorupie żółwika Crush,
- bezpieczne lusterko w kształcie muszelki do samo odkrywania siebie przez dziecko,
- elastyczny gryzak w kształcie żółtego koralowca,
- mała różowa ośmiornica - grzechotka.
Zabawki można zawiesić wykorzystując kolorowe kółeczka znajdujące się w komplecie. Dodatkową atrakcją jest poduszeczka do ćwiczeń na brzuszku z mięciutkimi warstwami zielonych roślinek wodnych. Jest ona pomocna przede wszystkim przy zabawach na brzuszku, ale może stanowić wsparcie dla leżącego na boczku maluszka lub podczas pierwszych prób siedzenia.
Na macie maluch może się bawić na wiele sposobów: na pleckach, na brzuszku, a po zdemontowaniu pałąków i płaszczki siedząc. Powierzchnia do leżenia jest dość puszysta, a ścianka boczna wykonana jest z elastycznej pianki i obejmuje mniej więcej połowę owalu maty tworząc zaciszny kącik dla najmłodszych dzieci. W ściance bocznej znajdują się dwa okrągłe otwory, które można wykorzystać do zabawy a-kuku. Mata wykonana jest z miękkiego materiału wysokiej jakości - można ją prać w pralce zgodnie z instrukcją obsługi. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, jest wygodna w transporcie.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymaga 3 szt. baterii AA/LR6 (nie załączono).
Wymiary maty po rozłożenia: ok. 90x80cm, wysokość ścianki bocznej w najwyższym miejscu ok. 14cm, wysokość po przymocowaniu baldachimu: ok.46 cm.
Wymiary opakowania: 66x51x9cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 11095
Zabawki - Numer handlowy: 66410

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mata Gdzie jest Nemo? Disney 11095?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mata Gdzie jest Nemo? Disney 11095 możesz kupić za 299.00 zł. Cena Mata Gdzie jest Nemo? Disney 11095 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 299.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mata Gdzie jest Nemo? Disney 11095?
Najniższy koszt przesyłki dla Mata Gdzie jest Nemo? Disney 11095 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mata Gdzie jest Nemo? Disney 11095 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mata Gdzie jest Nemo? Disney 11095?
Witamy na pokładzie! Mata Gdzie jest Nemo? Disney z baldachimem tworzy urzekającą przestrzeń dla dziecka o tematyce oceanicznej, aby bawić się i doświadczać wrażeń wszystkimi zmysłami. To magiczne miejsce wypełnione światłem, muzyką i zabawkami.
Leżaczki - Numer handlowy: 66410Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator