Balibazoo Zawieszka małpka Martha z pozytywką DD89403 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka małpka Martha z pozytywką to przytulanka i pierwszy przyjaciel malucha. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- po pociągnięciu za plastikowe kółeczko na dole uruchomimy pozytywkę i zagra miła dla ucha muzyka,
- satynowe wstążeczki-metki do skubania,
- uśmiechnięta bużka z haftowanymi szczegółami, uroczy wzór w kropeczki oraz zabawny brzuszek wywołują uśmiech i zachęcają do przytulania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Długość zabawki (razem z uchwytem): ok. 39cm
Numer katalogowy: DD89403
Zabawki - Numer handlowy: 88130

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka małpka Martha z pozytywką DD89403?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka małpka Martha z pozytywką DD89403 możesz kupić za 36.90 zł. Cena Balibazoo Zawieszka małpka Martha z pozytywką DD89403 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 36.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka małpka Martha z pozytywką DD89403?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka małpka Martha z pozytywką DD89403 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka małpka Martha z pozytywką DD89403 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka małpka Martha z pozytywką DD89403?
Zawieszka małpka Martha z pozytywką z kolekcji Balibazoo to funkcjonalna zabawka do powieszenia w wybranym miejscu. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bezpieczna dla dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 88130Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator