Balibazoo Wałek krówka 80411 - Opis produktu

Wałek krówka to mięciutka poduszka w kształcie krówki w kontrastujących barwach z wieloma zabawkami służąca do wsparcia dziecka leżącego na brzuszku. Poduszka aktywności marki BaliBazoo zapewni luksusowy komfort i podparcie Twojemu dziecku. Ten miękki wałek zamienia niezbyt lubiany czas leżenia na brzuszku w okres aktywności dzięki wielu wciągającym zabawkom, które urzekną malucha. Kryje w sobie mnóstwo niespodzianek: m.in. szeleszczące uszy, elastyczne i plastikowe gryzaczki, grzechotkę z kolorowymi kuleczkami oraz piszczałkę. Te atrakcje wraz ze różnicowanymi fakturami materiałów i graficznymi wzorami stymulują wszystkie zmysły, a w szczególności wzroku i dotyku. Dzięki wałkowi czas spędzony na brzuszku staje się odkrywczy, a także zajmujący dziecko fizycznie ćwicząc mięśnie głowy i szyi.
 
Funkcje zabawki:
- poduszka zapewnia pluszowy komfort na dłuższy czas zabawy na brzuszku,
- angażuje i zajmuje dziecko dzięki ćwiczeniom fizycznym oraz interesującym zabawkom,
- sprawia, że czas spędzony na brzuszku staje się odkrywczy i aktywny,
zróżnicowane faktury materiału z ciekawymi graficznymi wzorami skupiającymi uwagę,
materiałowe metki, do których można przyczepić zabawki,
- kształt krówki powoduje, że w późniejszym okresie dzieci często siadają na wałku wobrażając sobie, że dosiadły zwierzatko i jadą na przejażdżkę,
- haftowana bużka krówki, jest bezpieczna i zachęca do nauki części twarzy (oczy, nos, buzia, język, brwi, uszy, rogi),
- kolorowe gryzaki zabawnie klekoczące przy poruszaniu,
- przeźroczysta grzechotka z koralikami,
- piszczałka,
- elastyczne gryzaki w różnych kształtach (4 sztuki).
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość poduszki: ok. 50x18x18cm 
Numer katalogowy: DD80411
Zabawki - Numer handlowy: 88245/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Wałek krówka 80411?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Wałek krówka 80411 możesz kupić za 79.00 zł. Cena Balibazoo Wałek krówka 80411 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Wałek krówka 80411?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Wałek krówka 80411 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Wałek krówka 80411 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Wałek krówka 80411?
Wałek krówka to mięciutka poduszka w kształcie krówki w kontrastujących barwach z wieloma zabawkami służąca do wsparcia dziecka leżącego na brzuszku. Poduszka aktywności marki BaliBazoo zapewni luksusowy komfort i podparcie Twojemu dziecku. Kryje w sobie mnóstwo niespodzianek: m.in. szeleszczące uszy, elastyczne i plastikowe gryzaczki, grzechotkę z kolorowymi kuleczkami oraz piszczałkę.
Zabawki - Numer handlowy: 88245/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator