Balibazoo Grzechotka panda Peggy DD89451 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Cudownie miękka grzechotka panda Peggy to pluszowa zabawka z wygodną rączką do trzymania. Jest zawsze gotowa do zabawy! Potrząśnij nią, a usłyszysz kojący dźwięk grzechotki-dzwoneczka i koralików w środku. Zabawka jest mięciutka i bezpieczna, ma haftowane wzory. Nie ma obawy, że dziecko się uderzy i zrobi sobie krzywdę. Wspaniała zabawka zarówno w domu, jak i w podróży ponieważ posiada satynowe metki, które można wykorzystać jako pętelki zakładając kółeczko do zawieszenia.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna pluszowa grzechotka w kontrastujących kolorach,
- miękka i bezpieczna dla dziecka,
- ma wygodną rączkę do trzymania,
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania, mogą one posłużyć jako pętelki do założenia kółeczka do zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 10x17cm
Numer katalogowy: DD89451
Zabawki - Numer handlowy: 88139

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Grzechotka panda Peggy DD89451?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Grzechotka panda Peggy DD89451 możesz kupić za 18.00 zł. Cena Balibazoo Grzechotka panda Peggy DD89451 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 18.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Grzechotka panda Peggy DD89451?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Grzechotka panda Peggy DD89451 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Grzechotka panda Peggy DD89451 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Grzechotka panda Peggy DD89451?
Pluszowa grzechotka panda Peggy z kolekcji Balibazoo jest bezpieczna, miękka i łatwa do trzymania dla najmłodszych dzieci. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Zabawki - Numer handlowy: 88139Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator