Balibazoo Zawieszka melodyjny słoń 80413 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. Zawieszka melodyjny słoń to większa przytulanka i pierwszy przyjaciel malucha. W środku zabawki znajduje się moduł, po włączeniu którego można uruchamiać przyciskiem na nóżce 2 melodie. Słonik zapewni wiele doznań sensorycznych, ponieważ wykonany został z materiałów o zróżnicowanej fakturze, które stymulują zmysły wzroku i dotyku malucha. Zwierzak posiada dodatkowe atrakcje: kolorowe metki, gryzaczki oraz bezpieczne lusterko do samopoznania dziecka. Można zabrać go wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka o wielkości 25cm z uchwytem do zawieszenia,
- muzyczna zabawka, odtwarza 2 melodie,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania,
- z boku ma przymocowane plastikowe elementy: 2 kółeczka wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- do jednej łapki przymocowany jest elastyczny gryzak - listek,
- na jednym uchu znajduje się bezpieczne lusterko do odkrywania siebie przez dziecko,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. 25cm
Numer katalogowy: 80413
Zabawki - Numer handlowy: 88254

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka melodyjny słoń 80413?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka melodyjny słoń 80413 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka melodyjny słoń 80413 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka melodyjny słoń 80413?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka melodyjny słoń 80413 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka melodyjny słoń 80413 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka melodyjny słoń 80413?
Zawieszka melodyjny słoń z kolekcji Balibazoo wygrywa 2 melodie i zapewnia doznania sensoryczne już od dnia narodzin. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bezpieczna dla dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 88254Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator