Teatr magnetyczny Czerwony kapturek - Opis produktu

Teatr magnetyczny Czerwony kapturek to zestaw trójwymiarowych magnesów tematycznych ilustrujących postaci i sceny z bajki. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na dowolnej metalowej powierzchni np. na lodówce. W takiej grze treściowo-fabularnej przejawia się charakter i twórcza ekspresja dziecka. Znakomite ilustracje i zrozumiałe dla dzieci obrazki zachęcają do zabawy i opowiadania rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Figurki przeznaczone są do odtworzenia znanej już bajki, jednak spodziewamy się, że dziecko wymyśli wiele własnych opowieści używając różnych kompletów magnesów. Gra z magnesami rozwija także małą motorykę rąk, myślenie twórcze oraz rozszerza pojęcie o otaczającym go świecie. Grubsze magnesy są łatwe do uchwycenia i przesuwania z miejsca na miejsce przez małe rączki. W zestawie znajduje się 15 magnesów.
Prawdziwe bajkowe przedstawienie w domu! Teatry magnetyczne pozwalają zamienić czytanie bajki w interesującą zabawę. Ulubione bajki czekają na maluchy. W każdym komplecie znajdują się figurki wszystkich bohaterów bajek oraz dekoracje. Mama czyta, dziecko się bawi!

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.

Nr katalogowy: RK2102-06

Zabawki - Numer handlowy: 90008/3

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Teatr magnetyczny Czerwony kapturek?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Teatr magnetyczny Czerwony kapturek możesz kupić za 17.00 zł. Cena Teatr magnetyczny Czerwony kapturek jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Teatr magnetyczny Czerwony kapturek?
Najniższy koszt przesyłki dla Teatr magnetyczny Czerwony kapturek wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Teatr magnetyczny Czerwony kapturek jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Teatr magnetyczny Czerwony kapturek?
Teatr magnetyczny Czerwony kapturek to zestaw trójwymiarowych magnesów tematycznych ilustrujących postaci i sceny z bajki. Mama czyta, dziecko się bawi! W każdym komplecie znajdują się figurki wszystkich bohaterów bajek oraz dekoracje.
Zabawki - Numer handlowy: 90008/3Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator