Gra z dzwonkiem - Dzwoniąca zabawa 1180-01 - Opis produktu

Dzwoniąca zabawa to wesoła i dynamiczna gra z dzwonkiem wymagająca dobrego refleksu i spostrzegawczości. To 2 wersje zabawy o różnym stopniu trudności w jednym opakowaniu. Celem gry jest zebranie jak największej ilości fiszek przedstawiających urocze grafiki. Każdy z grających kolejno odwraca po 1 fiszce i pokazuje pozostałym osobom jaki obrazek przedstawia. Gracze wyszukują wskazany obrazek lub bohatera na którymkolwiek z pól, kto zauważy pierwszy - naciska dzwonek: dzyń! Jeżeli obrazki na fiszce i polu gry są takie same, to gracz pozostawia sobie tę fiszkę. Wygrywa ten, który zbierze największą ilość fiszek.
Ta gra zapewni wiele pozytywnych emocji, a także nutkę rywalizacji. Wspiera rozwój dziecka w różnoraki sposób. Inspirujące grafiki wpływają na postrzeganie oraz fantazję, zachęcając do rozmowy o nich i wymyślania opowieści o ich przygodach. Dodatkowo dziecko grając ćwiczy koncentrację, szybkość reakcji, pamięć i logiczne myślenie. 
W zestawie znajduje się:
- 96 fiszek, 
- duża, dwustronna, 4-częściowa plansza do gry, 
- dzwonek,
- instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 do 99 lat.
Wielkość opakowania: 25,5x24x6cm
Wielkość planszy: 47x32cm
Nr katalogowy: RK1180-01

Zabawki - Numer handlowy: 90053/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra z dzwonkiem - Dzwoniąca zabawa 1180-01?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra z dzwonkiem - Dzwoniąca zabawa 1180-01 możesz kupić za 40.00 zł. Cena Gra z dzwonkiem - Dzwoniąca zabawa 1180-01 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra z dzwonkiem - Dzwoniąca zabawa 1180-01?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra z dzwonkiem - Dzwoniąca zabawa 1180-01 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra z dzwonkiem - Dzwoniąca zabawa 1180-01 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra z dzwonkiem - Dzwoniąca zabawa 1180-01?
Gra z dzwonkiem - Dzwoniąca zabawa to super rywalizacja w postaci 2 gier rozwijających spostrzegawczość, refleks i koordynację ruchową. Wspaniała rozrywka dla 2 do 4 graczy w wieku od 5 do 99 lat. Wielkość planszy 47x32cm.
Zabawki - Numer handlowy: 90053/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator