Balibazoo Zawieszka muzyczna małpka Mike DD88231 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Muzyczna małpka Mike z pozytywką uwielbia się rozciągać przy dźwiękach wesołej melodii. Kiedy słyszy ulubioną kołysankę, wspina się powoli przednimi łapkami do góry, aż dosięgnie szeleszczących listków. W tej zabawnej gimnastyce nie ma sobie równych. Aktywność fizyczna wzmaga u Mike’a apetyt, a gdy zgłodnieje, zajada swój przysmak, słodkie banany. Choć to zabawkowe owoce, przydadzą się także ząbkującym maluszkom, gdyż pełnią funkcję gryzaczka. Zabawkę można zabrać wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnym wiązaniom przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- po pociągnięciu za banany uruchomimy pozytywkę i zagra miła dla ucha muzyka,
- ma satynowe wstążeczki-metki do skubania oraz elastyczny gryzak,
- uśmiechnięta buźka z haftowanymi szczegółami, uroczy języczek wywołują uśmiech i zachęcają do przytulania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość buźki małpki: ok. 14x10x17cm
Numer katalogowy: DD88231
Zabawki - Numer handlowy: 88157

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka muzyczna małpka Mike DD88231?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka muzyczna małpka Mike DD88231 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka muzyczna małpka Mike DD88231 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka muzyczna małpka Mike DD88231?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka muzyczna małpka Mike DD88231 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka muzyczna małpka Mike DD88231 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka muzyczna małpka Mike DD88231?
Zawieszka małpka Mike z pozytywką z kolekcji Balibazoo to funkcjonalna zabawka do powieszenia w wybranym miejscu. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bezpieczna dla dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 88130Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator