Balibazoo zawieszka Pies w paski 81998 - Opis produktu

Kompaktowa zawieszka w kształcie pieska towarzyszyć może bobasowi w każdym miejscu, zdobiąc fotelik, wózeczek czy łóżeczko. Uroczy psiak uszyty został z materiałów o zróżnicowanych wzorach i fakturach, dzięki czemu stymuluje zmysły malucha, wpływając korzystnie na rozwój jego zdolności poznawczych. Łapki pieska zdobi miękki gryzak, który ukoi obolałe ząbkowaniem dziąsełka, i grzechoczącą obręcz wypełnioną kolorowymi kuleczkami. Praktyczny uchwyt, w który wyposażony została zabawka, umożliwia jej łatwe zamocowanie w dowolnym miejscu. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • kompaktowy rozmiar;
  • zróżnicowane materiały;
  • gryzak;
  • grzechotka;
  • praktyczna zawieszka do przymocowania w wybranych miejscu;
  • wiek: 0m+.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81998
Zabawki - Numer handlowy: 88283

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo zawieszka Pies w paski 81998?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo zawieszka Pies w paski 81998 możesz kupić za 29.99 zł. Cena Balibazoo zawieszka Pies w paski 81998 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo zawieszka Pies w paski 81998?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo zawieszka Pies w paski 81998 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo zawieszka Pies w paski 81998 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo zawieszka Pies w paski 81998?
Sówka rozweseli bobasa, umilając spacer i domowy relaks. Do zabawki doczepione są dwa gryzaczki, a w jej wnętrzu kryje się dzwoneczek, który wydaje wesoły dźwięk przy potrząsaniu.
Zabawki - Numer handlowy: 88283Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator