Tiny Smarts - zawieszka wibrujący miś Isaac - Opis produktu

Urocza zawieszka wibrujący miś Isaac z serii Tiny Smarts kolekcja Leśna kraina to idealny produkt do zabawy w podróży lub na świeżym powietrzu. Bardzo lekka, zapinana na klips zawieszka wykonana z wysokiej jakości materiałów. Sympatyczna postać misia ma kontrastujące wzory i kolory, jest łatwa do trzymania w malutkich rączkach. W główce misia ukryta jest grzechotka, ma uszka wykonane z  szeleszczącego materiału, a w łapce trzyma elastyczny gryzak ze strukturą. Po pociągnięciu zabawnie wibruje. Pozwól dziecku odkryć zalety i odgłosy jakie wydaje zawieszka. Zabawka wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową, rozwija zdolności motoryczne oraz wszystkie zmysły.
Ta lekka i kompaktowa zabawka jest idealna w podróży, bo można ją z łatwością zabrać wszędzie ze sobą. Posiada zaczep - klips, dzięki któremu może być też swobodnie przyłączona do poniższych produktów Tiny Love:
- Gimnastyka dla bobasa (mata edukacyjna),
- Pałąk z wiszącymi zabawkami (interaktywny),
- Łuk z zabawkami
- a także do łóżeczka, wózka, leżaczka, huśtawki czy fotelika samochodowego.

Wskazówki rozwojowe:
0-1m
Trzymaj zawieszkę w odległości 10-12 cm i pozwól dziecku skupić swój wzrok na kontrastujących barwach i wzorach misia. W późniejszym okresie oddal zabawkę do ok. 25cm, jeśli dziecko skupi wzrok na misu, poruszaj nim powoli w różne strony, aby wodziło za nim wzrokiem.
1-3m
Pozwól dziecku cieszyć się zabawą podczas uruchamiania wibracji i grzechotania oraz odkrywania zróżnicowanej powierzchni zabawki. Zawieś zawieszkę w taki sposób, aby dziecko musiało się pochylić, żeby ją dotknąć. Efekt uderzenia wprawi ją w ruch i spowoduje, że będzie się kołysać oraz grzechotać, czym zaciekawi malucha i zachęci go do dalszej zabawy.
3-6m
Użyj zawieszkę do wydłużenia czasu zabawy dziecka na brzuszku. Natomiast, gdy dziecko jest na plecach, daj mu zabawkę aby mogło ćwiczyć umiejętność chwytania oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Pokaż jak pociągnąć zabawkę, aby zaczęła wibrować.

Zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką z dodatkiem łagodnych dla dzieci środków piorących.

Funkcje rozwojowe:
- rozwój poznawczy:
Rozwój poznawczy jest procesem indywidualnym, opartym na na naturalnych i wrodzonych zdolnościach dziecka, uzależnionym od środowiska, w którym się ono wychowuje i doświadczeń, których doznaje. Zapewniając dziecku dorastanie w otoczeniu, które stymuluje i pozwala na szeroką gamę działań, zachęcając je i wspierając, z pewnością pomożesz mu w rozwoju poznawczym. Pierwsze lata życia Twojego dziecka oznaczają się wyjątkowym rozwojem umysłowym i potrzebnych mu umiejętności. Masz ogromny wpływ na prawidłowy rozwój swojej pociechy, pamiętaj więc, aby zachęcać je do poznawania i badania świata znajdującego się wokół niego.
- rozwój ruchów precyzyjnych:
Motoryka mała to ruchy precyzyjne, takie jak: chwytanie przedmiotów dwoma palcami, przebieranie palcami stóp, ruchy warg albo języka w celu posmakowania lub zbadania różnych przedmiotów.
- rozwój zmysłów:
Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do do odkrywania świata znajdującego się dokoła niego. Pobudzanie zmysłów dziecka pomoże mu lepiej rozwinąć zdolność odbierania bogatych i precyzyjnych informacji z otoczenia. To dlatego tak bardzo ważne jest zapewnienie każdemu maluchowi odpowiedniej stymulacji na poszczególnych etapach jego rozwoju.

Seria zawieszek Tiny Smarts zawiera zabawki, które są kombinacją innowacji rozwojowych Tiny Love zamkniętych w małej, zwartej i przystępnej formie. Twoje dziecko nie będzie się mogło oprzeć urokowi tych maleńkich cudów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary: długość zabawki z zawieszką ok. 29cm. 
Numer katalogowy: TL1114100458R

Zabawki - Numer handlowy: 48249/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tiny Smarts - zawieszka wibrujący miś Isaac?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tiny Smarts - zawieszka wibrujący miś Isaac możesz kupić za 34.90 zł. Cena Tiny Smarts - zawieszka wibrujący miś Isaac jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 34.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tiny Smarts - zawieszka wibrujący miś Isaac?
Najniższy koszt przesyłki dla Tiny Smarts - zawieszka wibrujący miś Isaac wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tiny Smarts - zawieszka wibrujący miś Isaac jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tiny Smarts - zawieszka wibrujący miś Isaac?
Urocza zawieszka miś Isaac to idealny produkt do zabawy w podróży lub na świeżym powietrzu. Bardzo lekka, zapinana na klips. Kolorowa i łatwa do trzymania w malutkich rączkach. Wibruje i grzechocze oraz posiada szeleszczące elementy. Pozwól dziecku odkryć zalety i odgłosy jakie wydaje zawieszka.
Zabawki - Numer handlowy: 48249/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator