Gimnastyka dla bobasa Świat małej księżniczki - Opis produktu

Ta wszechstronna mata edukacyjna, gimnastyka dla bobasa - świat małej księżniczki umożliwia skorzystanie z 18 różnych aktywności i cieszenia się zabawą z dzieckiem. Wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że od tej pory możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb rozwojowych swojego dziecka. Co więcej, nie tylko łącznik jest ruchomy, ale również zabawki można przesuwać po całej długości pałąków, co sprawia, że można idealnie dopasować ich położenie. Twoja księżniczka będzie mógła leżeć na brzuszku, mieć zabawki zawsze blisko rączek, a nawet bawić się na macie z Tobą już od pierwszego dnia. Obejrzyj film o montażu produktu, aby dowiedzieć się jak najwygodniej zapewnić płynne przejście pomiędzy różnymi trybami użytkowania. Tryb otwartych łuków tworzy sporą przestrzeń, umożliwia łatwy dostęp i sprzyja nawiązywaniu kontaktu pomiędzy niemowlęciem a opiekunem. Duża mata zapewnia dziecku mnóstwo miejsca do wygodnego turlania się, a później siedzenia i zabawy. Tryby użytkowania maty:
Leżenie na plecach - dziecko będzie cieszyć się zabawkami zawieszonymi na macie i ćwiczyć umiejętności motoryczne.
Czas na brzuszku - bezpieczne lusterko do samopoznania, szeleszczące elementy, zabawki, kontrastujące wzory na macie, zabawa w a-kuku i inne atrakcje pomogą wydłużyć czas przebywania na brzuszku i zwiększyć motorykę.
Siedzenie i zabawa – jak maluch podrośnie może w pozycji siedzącej dokładniej eksplorować zabawki i poznawać ich bardziej złożone funkcje.
Tworzenie więzi - ruchome łuki tworzą dodatkową wygodną i przytulną przestrzeń dla dziecka i rodzica. Tworzenie więzi jest wspierane przez unikalny design i wygodną zabawkę do nagrywania.
Elektroniczna zabawkaw kształcie uroczego ptaszka z muzyką i światłem stymuluje dziecko i zachęca do rozwoju języka, komunikacji i poznawania świata. odtwarza 30 minut muzyki, w tym aż 20 różnych melodii. Tryby działania elektronicznego ptaszka:
Tryb feedback – ustaw przełącznik na tryb feedback (rączka), a naciśnięcie brzuszka ptaszka uruchomi zmienne światełka i muzykę.
Tryb muzyki – ustaw przełącznik na pozycję nutki, a muzyka będzie grała w sposób ciągły przez 30 minut odtwarzając 18 różnych melodii. Naciśnięcie brzuszka zmienia melodię.
Pozostałe atrakcyjne zabawki znajdujące się w komplecie to: bezpieczne lusterko, borsuk z szeleszczącym kocykiem, grzechotka sarenka z wibracją, bóbr Albertina zabawnie szczebioczący z szeleszczącymi elementami, elastyczny gryzak i inne do odkrycia na macie. Produkt należy do kolekcji Świat małej księżniczki (Tiny Princess Tales).

Cechy produktu:
- elektroniczny ptaszek ze światłem i muzyką,
- borsuk z szeleszczącym kocykiem,
- materiałowa i miękka grzechotka sarenka z wibracją,
- szeleszczący element na macie do zabawy w a ku-ku,
- matę można prać w pralce zgodnie z instrukcją,
- bóbr Albertina zabawnie szczebioczący przy potrząsaniu z szeleszczącymi elementami,
- barwne satynowe metki na brzegu maty,
- łatwy do uchwycenia elastyczny gryzak,
- bezpieczne lusterko do samopoznania i przedłużenia czasu ćwiczeń na brzuszku,
- regulowane łuki zapewniają elastyczne środowisko podczas ciągłego wzrostu i rozwoju dziecka.

Wskazówki rozwojowe:
0-6 miesięcy
Kontrastujące kolory i wzory maty oraz zabawek, zróżnicowane faktury i ciekawe dźwięki stymulują zmysły dziecka już od pierwszych dni. Zachęć dziecko do poznawania przez dotyk i wywoływanie dźwięków dotykając szeleszczących elementów, satynowych wstążek, grzechotki lub szczebiocącej zabawki, pozwól oglądać twarz w lusterku w celu samopoznania i przedłużenia czasu na brzuszku. Włącz mu muzyczkę używając elektronicznego ptaszka.
od 6 miesięcy
W momencie, gdy dziecko będzie już siedzieć zmienia się perspektywa poznania zabawek. Maluch może dokładniej eksplorować różne funkcje. Z pewnością bardziej zainteresuje się zabawą elektroniczną zabawką, uruchamianiem wibracji oraz grą w a ku-ku.

Funkcje rozwojowe produktu:
Rozwój motoryki dużej
Przestronne place zabaw pozwalają dzieciom ćwiczyć ciało, eksperymentować z ruchem i przewracaniem się.
Rozwój ruchów precyzyjnych
Leżąc na plecach i brzuchu, dziecko ćwiczy umiejętności chwytania i trzymania oraz rozwija kontrolę dłoni.
Rozwój poznawczy
Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania świata znajdującego się dokoła niego. Mata może być wykorzystywana na różnych etapach rozwoju dziecka wspierając jego rozwój poznawczy. Pomaga zrozumieć ideę przyczyny i skutku poprzez proste zabawy w pierwszych miesiącach, a wraz z rozwojem pomaga pogłębiać odkrycia i uczyć się dzięki bardziej skomplikowanym funkcjom dostępnymi w elektronicznej zabawce. Mata dodatkowo wspiera rozwój emocjonalny oraz wyobraźnię.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Wymiary po rozłożeniu: ok. 86x44x78cm.
Produkt wymaga 3 baterii AAA/LR3 1.5V (nie załączone).
Matę można prać zgodnie z instrukcją.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0m.
Numer katalogowy: TL1205506830R N05/18

Zabawki - Numer handlowy: 48243

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gimnastyka dla bobasa Świat małej księżniczki?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gimnastyka dla bobasa Świat małej księżniczki możesz kupić za 199.00 zł. Cena Gimnastyka dla bobasa Świat małej księżniczki jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 199.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gimnastyka dla bobasa Świat małej księżniczki?
Najniższy koszt przesyłki dla Gimnastyka dla bobasa Świat małej księżniczki wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gimnastyka dla bobasa Świat małej księżniczki jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gimnastyka dla bobasa Świat małej księżniczki?
Mata edukacyjna gimnastyka dla bobasa Świat małej księżniczki z elektronicznym ptaszkiem, który posiada angażujące dziecko światła i muzykę. Pomaga w rozwoju dziecka dzięki zabawkom, regulowanym łukom, a piękny design inspiruje do eksploracji i odkrywania wspierając również aktywność na brzuszku.
Zabawki - Numer handlowy: 48243Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Świetna mata. Mała uwjelbia na niej się bawić. Zawieszki są naprawde ekstra. Melodyjki są bardzo przyjemne. Polecam

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator