Tiny Smarts - zawieszka jeżyk Marie czerwony - Opis produktu

Urocza zawieszka jeżyk Marie czerwony z kolekcji Zabawa na łące to idealny produkt do zabawy w podróży lub na świeżym powietrzu. To zawieszka ze specjalnym klipsem do umocowania w wybranym miejscu. Sympatyczna postać zwierzątka ma miłą buźkę, kontrastujące wzory i kolory, jest łatwa do trzymania w malutkich rączkach. Materiałowa zawieszka po pociągnięciu zabawnie podskakuje, ma szeleszczące kolce dookoła buźki, a gdy ją potrząśniemy - grzechocze, w łapce trzyma różowy gryzaczek ze strukturami, któy złagodzi ból podczas ząbkowania. Pozwól dziecku odkryć zalety i odgłosy jakie wydaje zawieszka. Zabawka wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową, rozwija zdolności motoryczne oraz wszystkie zmysły.
Ta lekka i kompaktowa zabawka jest idealna w podróży, bo można ją z łatwością zabrać wszędzie ze sobą. Posiada zaczep - klips, dzięki któremu może być też swobodnie przyłączona do poniższych produktów Tiny Love:
- gimnastyka dla bobasa (mata edukacyjna),
- pałąk z wiszącymi zabawkami (interaktywny),
- łuk z zabawkami
- a także do łóżeczka, wózka, leżaczka, huśtawki czy fotelika samochodowego.

Wskazówki rozwojowe:
0-1m
Trzymaj zawieszkę w odległości 10-12 cm i pozwól dziecku skupić swój wzrok na kontrastujących barwach i wzorach zawieszki.
1-3m
Pozwól dziecku cieszyć się zabawą podczas potrząsania i słuchania dźwięków grzechotki, używania gryzaczka, badania szeleszczących elementów oraz pociągania podkskującego mechanizmui wraz z obserwacją, co się dzieje z zawieszką.
3-6m
Użyj zawieszkę do wydłużenia czasu zabawy dziecka na brzuszku. Natomiast, gdy dziecko jest na plecach, daj mu zabawkę, aby mogło ćwiczyć umiejętność chwytania oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką z dodatkiem łagodnych dla dzieci środków piorących. 

Funkcje rozwojowe:
rozwój zmysłów:
Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do do odkrywania świata znajdującego się dokoła niego. Wyraźnie zaznaczone szczegóły twarzy na zabawce, żywe kolory i dźwięki zainteresują dziecko. Pobudzanie zmysłów pomoże mu lepiej rozwinąć zdolność odbierania bogatych i precyzyjnych informacji z otoczenia. To dlatego, tak bardzo ważne jest zapewnienie każdemu maluchowi odpowiedniej stymulacji na poszczególnych etapach jego rozwoju.
inteligencja emocjonalna (EQ):
Sympatyczna zabawka towarzyszy dzieciom w domu i poza domem, dając im poczucie ufności i bezpieczeństwa.
rozwój ruchów precyzyjnych
Motoryka mała to ruchy precyzyjne, takie jak: chwytanie przedmiotów dwoma palcami, przebieranie palcami stóp, ruchy warg albo języka w celu posmakowania lub zbadania różnych przedmiotów. 
rozwój poznawczy
Rozwój poznawczy jest procesem indywidualnym, opartym na na naturalnych i wrodzonych zdolnościach dziecka, uzależnionym od środowiska, w którym się ono wychowuje i doświadczeń, których doznaje. Zapewniając dziecku dorastanie w otoczeniu, które stymuluje i pozwala na szeroką gamę działań, zachęcając je i wspierając, z pewnością pomożesz mu w rozwoju poznawczym. Pierwsze lata życia Twojego dziecka oznaczają się wyjątkowym rozwojem umysłowym i potrzebnych mu umiejętności. Masz ogromny wpływ na prawidłowy rozwój swojej pociechy, pamiętaj więc, aby zachęcać je do poznawania i badania świata znajdującego się wokół niego.

Seria zawieszek Tiny Smarts zawiera zabawki, które są kombinacją innowacji rozwojowych Tiny Love zamkniętych w małej, zwartej i przystępnej formie. Twoje dziecko nie będzie się mogło oprzeć urokowi tych maleńkich cudów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin. 
Wymiary: długość zabawki z zawieszką ok. 35cm. 
Numer katalogowy: TL1114300458R

Zabawki - Numer handlowy: 48251/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tiny Smarts - zawieszka jeżyk Marie czerwony?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tiny Smarts - zawieszka jeżyk Marie czerwony możesz kupić za 32.00 zł. Cena Tiny Smarts - zawieszka jeżyk Marie czerwony jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 32.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tiny Smarts - zawieszka jeżyk Marie czerwony?
Najniższy koszt przesyłki dla Tiny Smarts - zawieszka jeżyk Marie czerwony wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tiny Smarts - zawieszka jeżyk Marie czerwony jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tiny Smarts - zawieszka jeżyk Marie czerwony?
Urocza czerwona zawieszka jeżyk Marie z kolekcji Zabawa na łące to idealny produkt do zabawy w podróży lub na świeżym powietrzu. Bardzo lekka, z klipsem do mocowania. Kolorowa i łatwa do trzymania w malutkich rączkach. Pozwól dziecku odkryć zalety i odgłosy jakie wydaje zawieszka.
Zabawki - Numer handlowy: 48251/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator