Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni przyjaciele - Opis produktu

Gimnastyka dla bobasa - Muzyczni przyjaciele to prawdziwy festiwal muzyki i dźwięków. Ta muzyczna mata edukacyjna stymuluje i wspomaga rozwój poznawczy, umiejętności motoryczne oraz różne procesy poznawcze. W komplecie z czułym padem elektronicznym w kształcie mini-maty słonika oraz mnóstwem funkcji do odkrycia rozwija zmysły, a w szczególności uwrażliwia na rytm i muzykę oraz zdolności motoryczne dziecka. Zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację oko-ręka, wspiera doskonalenie ogólnej sprawności ruchowej oraz ułatwia zrozumienie zależności przyczyna-skutek. Warto podkreślić, że plansza dźwiękowa Kick&Play słonik to dwie zabawki w jednej. W pierwszych miesiącach rozwoju dziecko może uderzać w nią nóżkami, a gdy trochę podrośnie - rączkami, aby uprzyjemnić czas leżenia na brzuszku. Przy ustawieniu "Stopa" dziecko samodzielnie aktywuje dźwięki na planszy uderzając w nią rączkami lub nóżkami. Przy ustawieniu "Nutka" odtwarzane są przyjemne melodie w trybie ciągłym. Odtwarza aż 8 znanych melodii dziecięcych (Bach's Minuet, Row, Row, Row Your Boat, Wheels on the Bus, Alphabet Song and more) i 10 unikalnych dźwięków.
Śliczne obrazki zwierząt podpowiadają rodzicom tematy do opowieści i nauki przez zabawę. Specjalne plastikowe uchwyty na wiszące zabawki można przesuwać, aby ułatwić dziecku możliwość sięgnięcia do celu. Bogactwo dodatkowych rzeczy do odkrycia znajduje się właśnie w zawieszkach, ponieważ są to nie tylko zwykłe zabawki-zwierzątka, lecz zestaw instrumentów muzycznych specjalnie zaprojektowanych dla małych dzieci:
Słonik mini-mata dźwiękowa - pianinko
Żółw bezpiecznym z lusterkiem - tamburyn
Hipcio - kastaniet
Żyrafa grzechotka - marakas
Małpa z przesuwanymi elementami - talerze
Papuga dźwięczny dzwonek z satynowymi tasiemkami do chwytania - dzwoneczek.

Wskazówki rozwojowe:
1-3 miesiąca życia
W ciągu pierwszych trzech miesięcy niemowlę będzie słuchać kojących melodii maty, stymulować wzrok obserwując kolory i wzory, a także zacznie odkrywać jej różne funkcje.
3-6 miesiąca życia
Rozpocznijcie zabawę używając zabawek oraz mini-maty Kick&Play słonik. Dzięki nim z łatwością zachęcicie dziecko do przedłużenia czasu zabawy na brzuszku. Mini-matę można używać niezależnie: zawiesić w łóżeczku lub zabrać na spacer. Pojawiające się dźwięki po uderzeniu w grający panel lub muzyczną zabawkę pomogą dziecku w zrozumieniu procesu przyczynowo-skutkowego.
powyżej 6 miesięcy
Pozwól dziecku cieszyć się możliwością zabawy zestawem instrumentów muzycznych. Gdy dziecko będzie podrośnie, będzie mogło bawić się w bardziej zaawansowany sposób, tworząc gamę dźwięków i melodii.

Możesz regulować samodzielnie poziom stymulacji dziecka na macie zwiększając lub zmniejszając ilość zabawek w polu widzenia malucha. Unikalny design pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka poprzez regulowanie pałąków, przesuwanie zabawek, włączanie świateł i muzyki. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytania, co pomaga również rozwijać zdolności poznawcze dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Wymiary po rozłożeniu: ok. 86x44x76cm.
Produkt wymaga 3 baterii AA/LR6 (nie załączone).
Matę można prać zgodnie z instrukcją.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0m.
Numer katalogowy: TL1204306830R
Zabawki - Numer handlowy: 48224

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni przyjaciele?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni przyjaciele możesz kupić za 143.00 zł. Cena Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni przyjaciele jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 143.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni przyjaciele?
Najniższy koszt przesyłki dla Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni przyjaciele wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni przyjaciele jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni przyjaciele?
Gimnastyka dla bobasa - Muzyczni przyjaciele to prawdziwy festiwal muzyki i dźwięków. Ta muzyczna mata edukacyjna stymuluje i wspomaga rozwój poznawczy, umiejętności motoryczne oraz różne procesy poznawcze. W komplecie z mini-matą oraz mnóstwem funkcji do odkrycia rozwija zmysły oraz zdolności motoryczne dziecka. Zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację oko-ręka, doskonalenie ogólnej sprawności ruchowej.
Zabawki - Numer handlowy: 48224Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Niesamowita mata, ma wszystkie atrakcje które wg mnie sa najważniejsze dla malucha: muzyke poważną, mini matę do kopania, dużo muzyczych zabawek i lusterko. Podoba się nie tylko mi, bo najważniejsze ze mamie i dziecku, które dostały ją w prezencie :) Dziękuję Pani ze sklepu za cierpliwość i odpowiedzi na moje pytania, wybór nie był prosty.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator