Książeczka piszcząca do kąpieli - Kubuś i jabłka - Opis produktu

Piszcząca książeczka do kąpieli Kubuś i jabłka z bohaterami znanej powieści Alana Alexandra Milne o przyjaciołach ze Stumilowego Lasu. Książeczka jest miękka, zawiera stronę z niespodzianką - piszczkiem aktywowanym po naciśnięciu, co stanowi dodatkową atrakcję dla dziecka. Została wykonana z termoplastycznego, nietoksycznego tworzywa (nie zawiera PVC ani ftalanów). Wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo - słuchowej oraz zmysł dotyku.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary ok. 15x15x2cm.
Numer katalogowy: MARDSN38DF
Zabawki - Numer handlowy: 08238

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Książeczka piszcząca do kąpieli - Kubuś i jabłka?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Książeczka piszcząca do kąpieli - Kubuś i jabłka możesz kupić za 15.00 zł. Cena Książeczka piszcząca do kąpieli - Kubuś i jabłka jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 15.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Książeczka piszcząca do kąpieli - Kubuś i jabłka?
Najniższy koszt przesyłki dla Książeczka piszcząca do kąpieli - Kubuś i jabłka wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Książeczka piszcząca do kąpieli - Kubuś i jabłka jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Książeczka piszcząca do kąpieli - Kubuś i jabłka?
Piszcząca książeczka do kąpieli Kubuś i jabłka z bohaterami znanej powieści Alana Alexandra Milne o przyjaciołach ze Stumilowego Lasu. Książeczka jest miękka, zawiera stronę z niespodzianką - piszczkiem aktywowanym po naciśnięciu, co stanowi dodatkową atrakcję dla dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 08238/5Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator