Uciekający Żółwik E72200 - Opis produktu

Uciekający Żółwik to prosta zabawka typu "naciśnij i jedź" która pozwoli Twojemu dziecku na fantastyczną zabawę, bez konieczności używania baterii. Potrząśnij zabawką, aby usłyszeć dźwięk grzechotki. To naprawdę niezwykły żółwik - wystarczy chwycić za jego skorupę w kształcie pierścienia, wcisnąć ją w dół i puścić, aby zobaczyć jak szybko ruszy do ucieczki. Może być również być popychany, w trakcie jazdy wydaje mechaniczny dźwięk: klik, klik, klik.
Uciekający Żółwik to wspaniała zabawka rozwojowa, która stymuluje dziecko do raczkowania i ćwiczy mięśnie. Zdecydowane kolory wraz z ruchomymi elementami zachęcą do aktywności oraz rozweselą każdego maluszka. Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, zapewniającego bezpieczeństwo podczas zabawy.

Firma TOMY oferuje zabawki niezwykle wysokiej jakości. Bogata kolorystyka, atrakcyjny wygląd, trwałość oraz funkcjonalność, to główne cechy jej produktów. Doskonale przemyślana konstrukcja poszczególnych produktów sprawi, że wesoła i beztroska zabawa stanie się źródłem inspirujących doświadczeń. Zabawki TOMY pomagają rozwijać wyobraźnię, kreatywne myślenie, sprawność manualną i motoryczną oraz koordynację wzrokowo - słuchowo - ruchową.

Wymiary produktu: ok. 18x15x11cm
Wymiary opakowania: 21x16x13cm
Produkt przeznaczony dla dzieci od 10 miesiąca życia.

Numer katalogowy: E72200

Zabawki - Numer handlowy: 13032

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator